Перша Ліга Spy News

Ще один клуб на межі зникнення. "Буковині" перекрили фінансування

bukovina_fanЧернівецька «Буковина», яка перед початком сезону прагнула зайняти місце алчевської “Сталі” і виступати у Премєр-лізі, після 1 вересня може зникнути з футбольної карти України, повідомляє місцева преса.

Генеральний директор “Буковини” Віктор Олійник відзначив, що на даний момент проблем з фінансами в клубі немає – гравцям повністю виплачена зарплата, а сьогодні команда зіграє в Донецьку з “Олімпіком”. Однак після 1 вересня спонсори припиняють фінансування. Всі проекти клубу заморожені.

Також Олійник заявив, що перед командою не стоїть жодних завдань. Але надії на збереження клубу залишаються – пошук нових спонсорів тривають.

А вже після матчу в Донецьку(Олімпік переміг 3-2)  головний тренер чернівецької “Буковини” Вадим Заяць заявив:

- Напередодні нас шокували інформацією, що клуб припиняє своє існування. Засновник заявив, що припиняє фінансування. Всі бажаючі можуть вже покинути клуб. Тепер футболістам і тренерам необхідно підшукувати нове місце роботи.

Тренер “Буковини” зізнався, що у декількох гравців і у нього особисто вже є пропозиції, але контрактні зобов’язання будуть діяти ще до 1 вересня.

terrikon.com

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

63 / 0.152 / 5.6mb