Spy News
Металіст
0
0
Чорноморець

Премєр-Ліга Spy News

Безгольова сенсація в Харкові

met_choКоманда Мирона Маркевича так і не зуміла подолати масовані оборонні редути “Чорноморця”.

Дуже складним виявився поєдинок з одеситами для лідерів чемпіонату. Харків’янам бракувало легкості, нестандартності і, можливо, Шав’єра. А “Чорноморець” небезпечно огризався і неодноразово загрожував воротам господарів.

У другому таймі малюнок гри не змінився: на атаки “Металіста” свої контраргументи мав і “Чорноморець”. Однак, чим ближче було до завершення поєдинку, тим чіткіше вимальовувалася перевага віце-чемпіонів. Девіч влучив у хрестовину, а Папі на добиванні не вистачило точності.

Час невпинно спливав, а господарям результативна атака так і не вдавалася. Неефективно грав Ксьонз, загубився Гоменюк, не проявив себе Гомес. Натомість одесити їхали за нічиєю і її досягли.

Такий результат безумовно втішив “Дніпро“, “Шахтар” і навіть “Динамо”, якщо воно ставить за мету боротися з “Металістом”, а не з “Чорноморцем”.

“Металіст” (Харків) – “Чорноморець” (Одеса) 0:0

Металіст“: Дишленкович, Ксьонз, Девіч, Гуйє, Бланко, Азеведо, Гомес (Гоменюк 56), Моледо, Ернесто Соса, Едмар, Соуза

Чорноморець“: Безотосний, Кутас, Сантана, Фонтанелло, Джа Джеджу (Діденко 46), Самодін (Матос 46), Бобко, Гай, Ковальчук, Прийомов, Бергер

Попередження: Ернесто Соса 26 – Бобко 21, Самодін 33, Кутас 39, Джа Джеджу 40

football-ukraine.com

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.178 / 5.58mb