Дніпро

Премєр-Ліга Премєр-Ліга

Рамоса ледь не побили, але побили Дніпро(Відео)

21/4/2014 , 12:12

dni_choУ драматично-скандальному матчі з двома незарахованими голами і “розбірка” тренерів одесити виграли 1:0.

Не зумівши вразити ворота одеситів, дніпропетровці зазнали третьої в нинішньому чемпіонаті і першої на весні поразки. Яка може коштувати “біло-голубим” золотих медалей.

“Чорноморець” відкрив рахунок на 33-ій хвилині завдяки голу Торніке Окріашвілі. Дніпро за сім хвилин стараннями Євгена Селезньова забив чистий гол, однак Жабченко не зарахував його, бо…. “Дніпро” швидко ввів м’яч у гру з аута, поки один з гравців лежав на газоні – йому нібито потрібна була допомога.

В цей час зав’язалися тренерські “розбірки”: керманич одеситів Роман Григорчук кинувся на Хуанде Рамоса, але залишився без покарання.

Після перерви «моряки» відстояли перемогу завдяки ідеальній грі свого воротаря Дмитра Безотосного, хоча «Дніпро» намагався щось змінити.

Інтрига в чемпіонській гонці ще жива,але шанси на успіх «Дніпра» у ній вже не такі великі, як раніше.

“Чорноморець” (Одеса) – “Дніпро” (Дніпропетровськ) 1:0

Гол: Окріашвілі 34

Чорноморець“: Безотосний, Дитина, Кутас, Антонов, Тейку, Зубейко, Аржанов, Гай, Ковальчук, Окріашвілі (Діденко 78), Леонардо

Дніпро“: Бойко, Матеус, Федецький (Кулаков 59), Ротань, Стрініч (Кравченко 68), Чеберячко, Селезньов, Коноплянка, Джуліано, Канкава (Калинич 35), Мазух

Попередження: Леонардо 53, Аржанов 64 – Канкава 18, Стрініч 50, Чеберячко 85, Ротань 88