Премєр-Ліга Spy News

Маркевич повторив підступний вчинок Моурінью

thumb-article-440x337-f35cУ матчі проти “Чорноморця” Мирон Маркевич пішов на хитрість, яка, швидше за все, призведе до великого штрафу і дискваліфікації Едмара, повідомляє OJDE.Справа в тому, що Едмар перебував під загрозою пропуску головних матчів сезону проти “Дніпра” і “Динамо”. Однак наприкінці матчу Едмар пішов двічі на умисне порушення правил, щоб отримати другу жовту картку і пропустити наступний матч з “Шахтарем”, в якому гравець його амплуа напевно заробив би жовту картку і дискваліфікацію на найважливіші матчі сезону. Таким чином, гравець основного складу (тим більше, українець) зможе вийти на матч проти “Динамо” “чистим”. Швидше за все, найближчим часом ми станемо свідками гучного скандалу.

Нагадаємо, що в схожій ситуації опинився Моурінью, який у Лізі чемпіонів пішов на подібний вчинок. Тоді два гравці “Реала” навмисне отримали червоні картки, щоб пропустити наступний матч, який нічого не вирішував. Покаранням були штраф і дискваліфікація двох футболістів на кілька матчів.

Джерело: dynamo.kiev.ua
ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.168 / 5.56mb