>

Перша Ліга Spy News

15-й тур Першої ліги: «Нафтовик» і «Сталь» наблизились до лідера

23/10/2013 , 12:35

Відбувся 15-й тур чемпіонату України серед команд Першої ліги. Донецький «Олімпік» втратив очки у матчі з харківським «Геліосом», а «Нафтовик-Укрнафта» і алчевська «Сталь» здолали чернігівську «Десну» і краматорський «Авангард», відповідно.

У матчі «Геліоса» з «Олімпіком» саме господарі першими відкрили рахунок у матчі. Герасимець зліва прострілив уздовж штрафного, а Борзенку ніхто не завадив влучно пробити у нижній кут воріт Махарадзе. Підопічні Романа Санжара дуже швидко відігралися. Після розіграшу кутового м’яч заметушився у воротарському майданчику «Геліоса», а Драченко зрівняв рахунок.

Гольову можливість протягом матчу мав також гравець «Геліоса» Качур, який перекинув м’яч через Махарадзе, але свого воротаря підстрахував Гришко, вибивши «сферу» практично з порожніх воріт − 1:1.

«Геліос» (Харків) − «Олімпік» (Донецьк) − 1:1

Голи: Борзенко (13) − Драченко (16)

«Геліос»: Сидоренко – Мельник (Костюк, 16), Борзенко, Собко (Михайлюк, 85), Давидов,(Кравченко, 68) Комарницький,  Бойко, Герасимець, Яценко, Качур (Валяєв, 62), Задоя

«Олімпік»: Махарадзе – Іванов, Гришко, Дитятьєв, Певнєв (Дорош, 46), Огиря, Дорошенко,  Шериф, Драченко, Алексанов, Ситник (Есип, 90)

Матч «Нафтовика» з «Десною» розпочався активно з обох сторін. Команди без знайомства та обережності розпочали штурмувати ворота одна одної. На 6-й хвилині, скориставшись помилкою захисників і воротаря, Картушов закотив м’яча у сітку воріт господарів поля. На 45-й хвилині Світличний небезпечно пробив по воротах, але воротар гостей  зумів у падінні відбити м’яча.

Другий тайм розпочався з атак охтирчан і проходив практично на половині поля гостей. На 19-й хвилині в штрафному майданчику гостей було порушено правила проти Владислава Зайчука і арбітр вказав на 11-ти метрову позначку. Стандарт виконаний Олегом Єрмаком зрівняв рахунок у грі. На 30-й хвилині гарний пас головою на Артюха зробив Євген Радіонов, Сергій також головою пробив по воротах, та м’яч влучив у перекладину.

Наприкінці матчу відзначився Радіонов, господарі довели матч до логічного завершення − перемоги.

«Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) – «Десна» (Чернігів) − 2:1

Голи: Єрмак(64 пен.), Радіонов(83) –  Картушов(6)

«Нафтовик-Укрнафта»: Лавренюк – Бояринцев, Васільєв, Єрмак, Світличний, Артюх (Разуваєв, 83), Башлай, Зайчук, Левига (Саванчук, 65), Прокопченко (Павелько, 69), О.Яровенко (Радіонов, 61)

«Десна»: Федоренко − Жук (Агапов, 85), Мельник-к, Каваців, Смалько, Щедраков, Стеценко (Чуланов, 67), Малюк (Мачуленко, 67), Фурта (Кондратюк, 73), Картушов, Козак