Металург Д

Премєр-Ліга Spy News

Бойова нічия і дубль Гладкого

23/11/2013 , 20:37

kar_gladkА матч міг і не відбутися.З самого ранку Львів оповив густий туман. На відстані 50 метрів практично нічого не було видно. Перебуваючи біля одних футбольних воріт, протилежні не бачиш взагалі. Але під вечір туман розсіявся і матч розпочався вчасно.

Господарі вийшли вперед вже у дебюті поєдинку – на другій хвилині відзначився нападник Гладкий. “Зелено-білі” відчули, що суперник похитнувся, і почали організовувати атаку за атакою. Але на 23-й хвилині Мораес зрівняв рахунок. А на початку другого тайму Болбат вивів донеччан вперед.

Господарі ідуть у ва-банк і атакують великими силами. “Металург” створив кілька небезпечних контратак, але забити третій м’яч їм не судилося. Натомість за чотири хвилини до фінального свистка Гладкий оформив дубль, зрівнявши рахунок – 2:2.

Карпати – Металург Д 2:2

Голи: 1:0 – 2 Гладкий, 1:1 – 23 Жуніор, 1:2 – 54 Болбат, 2:2 – 86 Гладкий.

Карпати – Ільющенков, Пластун, Мірошниченко, Балажиц, Костевич, Льопа (Мартинюк, 63), Ткачук, Бартулович, Голодюк, Зеньов (Васін, 77), Гладкий.

Металург Д – Бандура, Зотов, Прийма, Чечер, Насонов (Польовий, 73), Лазіч, Макрідіс, Болбат, Алешандре (О’Ді, 90), Нельсон (Морозюк, 81), Жуніор.

Попередження: Зеньов (28), Прийма (47), Мірошниченко (60), Льопа (61), Ткачук (85), Морозюк (90).