>

Премєр-Ліга Прем'єр-ліга

Огляд 13 туру УПЛ (Відео)

24/11/2014 , 11:10

Звершився 13 тур Чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги. Він виявився не повним – Чорноморець і Металіст так і не змогли зіграти. На грані зриву був і матч у Києві між донецьким Металургом та Волинню, через снігопад.

Відкривав тур поєдинок у Львові між Карпатами та Шахтарем. І він не обійшовся без скандалу. Що до гри то донечани доволі легко здобули три очки. “Гірники” встигли і голи забити і сили перед “Атлетиком” поберегти. Львів’яни далі залишаються в турнірній таблиці з нулем.

“Карпати” – “Шахтар” 0:2(0:2)
Голи: Тейшейра, 10 (0: 1); Адріано, 22 (0: 2)

Донецький Олімпік продовжує штампувати перемоги в дебютному сезоні УПЛ. Цього разу був битий Іллічівець. Відзначимо, що першим голом у Прем’єр-лізі відзначився граючий президент клубу – Владислав Гельзін.

Олімпік – Іллічівець 3:2(2:1)
Голи: 1:0 – Кадимян (6), 1:1 – Мішньов (28), 2:1 – Гельзін (45), 3:1 – Тищенко (61), 3:2 – Яворський (90+1)

Дніпро сенсаційно втратив очки у домашньому матчі з Говерлою. Підопічні Мирона Маркевича хоч і контролювали хід поєдинку, але реальних гольових моментів практично не створили. Гості ж кілька разів непогано втікали у контр-атаки і могли привезти з Дніпропетровська повноцінних 3 очки.

Дніпро – Говерла 1:1 (0:0)
Голи: Калініч, 57 — Каверін, 60

Луцька “Волинь” зуміла здобути перемогу у виїзному поєдинку проти донецького “Металурга”. Запорукою успіху команди Кварцяного став вдалий перший тайм та дальні удари.

“Металург” Д – “Волинь” – 1:2 (0:2)
Голи: 0:1 – 24 Сімінін, 0:2 – 38 Бікфалві, 1:2 – 77 Мораєс.

Мабуть один з найцікавіших поєдинків туру відбувся у Полтаві. Де “Ворскла” зробила те, що не вдалося ні “Динамо”, ні “Шахтарю” – перемогла луганську “Зорю”. Три очки команді Сачка принесли автогол Гордієнка та гол Ковпака.

“Ворскла” – “Зоря” 2:0 (1:0)
Голи: Гордієнко, 43 (автогол) (1:0); Ковпак, 76 (2:0)

Київське “Динамо” здобуло в Запоріжжі перемогу у бразильському стилі “ви нам заб’єте скільки зможете, а ми вам – скільки захочемо”. Хоча, варто відзначити, що “обезголовлені” господарі аж ніяк не виглядали хлопчиками для биття і добре “потріпали” нерви киянам, тримаючи інтригу в матчі до останньої хвилини зустрічі

“Динамо” добилося результату і втекло у відрив від “Дніпра” та “Шахтаря”.

“Металург З” – “Динамо” 2:4 (0:1)
Голи: Ярмоленко, 41 (0:1); Платон, 49 (1:1); Ленс, 56 (1:2); Велозу, 62 (1:3); Орелесі, 72 (2:3); Ленс, 93 (2:4)