Премєр-Ліга Spy News

"Севастополь" покарали. Та чи достатньо?

За погром на стадіоні "Севастополь" лише заплатить штраф

За погром на стадіоні “Севастополь” лише заплатить штраф

КДК ФФУ завершив розгляд питання щодо неправомірних дій вболівальників «Севастополя» у матчі 6-го туру чемпіонату України з дніпропетровським «Дніпром».

Клуб зобов’язаний сплатити максимальний штраф, передбачений дисциплінарними правилами ФФУ, – 250 тис. гривень. Крім того, «Севастополь» отримав умовну санкцію у вигляді проведення двох домашніх матчів без глядачів з випробувальним терміном до завершення сезону 2013/2014.

Керівник прес-служби “Севастополя” Максим Каратаєв не приховував своє радості після такого рішення. Адже футбольна громадскість вимагала “без умовну” дискваліфікацію арени у Севастополі.

“Думаю, що нагадувати про те, що дискваліфікація з умовної перетвориться на безумовну після першого найменшого порушення порядку на трибунах. Залишаємо вдома не тільки запальнички, а й навіть брудні думки. До зустрічі на стадіоні!”, – написав Каратаєв на гостьовій сторінці офіційного сайту “Севастополя”.”

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

74 / 0.802 / 5.61mb