<
>

Реклама

Премєр-Ліга fc DNIPRO

Коломойський: Дніпро буде жити, але скромно

Spy-Football.com

30/6/2016 , 11:01

Дніпро не буде жити в тому режимі, що раніше, проте і з футбольної карти не зникне.

Про це заявив власник Ігор Коломойський.

“Я з подивом з преси дізнався, що клуб закривається за моїм рішенням. За весь цей час мені ніхто не подзвонив і не запитав, чи це правда”, – сказав він.

За його словами, зараз команда справді переживає не найкращі часи, але мова про закриття клубу не йде і зараз він збирається на збори і готується до матчів Прем’єр-ліги. Менеджмент Дніпра, своєю чергою, розробляє нову стратегію розвитку для її подальшого затвердження акціонером.

“Клуб не буде жити в тому режимі, що раніше. Ненормально витрачати шалені гроші за коефіцієнта корисної дії, який дорівнює нулю”, – зазначив Коломойський.

“Підходи не можна не переглянути після поразки нашої команди мільйонерів команді “листонош”, – сказав він.

Щодо джерел чуток про ліквідацію клубу, Коломойський вважає, що за ними стоїть Федерація футболу України.

“Коли не вийшло перекласти відповідальність за ”успішний” виступ на спортивних журналістів, вирішили переключити увагу на історію з Дніпром”, – зазначив власник клубу.

Про майбутнє клубу Коломойський пообіцяв розповісти пізніше.

“Ми зараз шукаємо вузькі місця і намагаємося зрозуміти, хто винен і що робити”, – цитує власника Дніпра prosport.tsn.ua.

Також, у середу, 29 червня, відбулася зустріч керівництва Дніпра з гравцями. Футболістам повідомили, що ситуація дуже важка.

Також була озвучена дата виплати заборгованостей по зарплаті – борги обіцяють погасити до 1 липня, передає fcdnipro.com.

Крім того, клуб запропонував гравцям, які мають візи, відправитися на закордонний тренувальний збір.

Нагадаємо, учора подав у відставку головний тренер Дніпра Мирон Маркевич

Реклама