Севілья

Ліга Європи Europa League

Неймовірне спасіння "Севільї" у Валенсії (Відео)

2/5/2014 , 11:51

В іспанському пів-фіналі Ліги Європи команди розіграли справжній трилер. “Валенсія” – здобула у цьому сезоні прізвище “Майстер камбеків”. І звітний поєдинок це підтвердив… спочатку.Програвши в першому матчі 0:2, господарі відігралася вже до середини першого тайму, а на 70-й хвилині взагалі вела 3:0 – голами відзначилися Фегулі, Жонас і Матьє.

Але повторення фантастичного чвертьфінального камбеку (“Валенсія” виграла 5:0 у “Базеля” після 0:3 в першому матчі) не сталося. На 4-й (!) Доданої хвилині Стефан Мбіа став героєм всієї Севільї, забивши вирішальний м’яч, який вивів його команду у фінал.

“Валенсія” – “Севілья” – 3:1(перший матч 0:2)
Голи: Фегулі, 14, Жонас, 26, Матьє, 70 – Мбіа, 90 +4.

“Валенсія”: Дієго Алвеш – Жоау Перейра, Рікарду Кошта, Матьє, Бернат – Пьятті (Картабія, 62), Кейта, Парехо (Фуего, 78), Фегулі – Варгас, Жонас (Барраган, 85).

“Севілья”: Бету – Коке, Фасіо, Пареха, Наварро (Морено, 73) – Мбіа, Каррісу – Вітол, Ракітіч, Рейес (Марін, 80) – Бакка (Гамейро, 66).

Попередження: Бернат, Фегулі, Дієго Алвеш, Матьє – Каррісу.