<
>

Реклама

Відео Ультрас

Фанатський марш Дніпра та Динамо (Відео)

Spy-Football.com

12/8/2015 , 11:04

У Дніпропетровську ввечері відбувся патріотичний об’єднаний марш футбольних фанатів команд «Дніпро» (Дніпропетровськ) та «Динамо» (Київ). Тисячі вболівальників обох команд, за домовленістю одягнутих у біле, зібрались на площі Героїв Майдану й разом пройшли до стадіону «Дніпро-Арена»

Під час ходи учасники акції скандували гасла фанатів обох команд «Тільки Дніпро, тільки перемога!», «Кияни, вперед!» тощо, а також патріотичні гасла «Слава Україні», «Слава воїнам АТО!» і співали патріотичних пісень. Чимало людей були вбрані у футболки з написами на кшталт «Герої не вмирають», «Бандерівець», «Я люблю Україну». У руках люди тримали синьо-жовті прапори. Серед уболівальників були й бійці добровольчих формувань.

За словами футбольних уболівальників, своєю акцією вони намагались показати, що в Україні вже немає суперництва чи ворожнечі між фанами – шанувальники різних команд об’єднались, адже розуміють, що в українців є спільний ворог – окупант, що веде наступ на Донбасі.

Під час ходи футбольні вболівальники використовували фаєри та димові шашки. Десятки міліціонерів, які супроводжували марш, стежили за цим і знімали на камери, однак у ситуацію не втручались. Рух транспорту центральною частиною міста був тимчасово зупинений.

Відео Речной Флот

Реклама