<
>

Реклама

Відео Spy News

Освідчення під час жеребкування Ліги Чемпіонів

Spy-Football.com

15/3/2013 , 17:02

Спортивний директор «ПСЖ» Леонардо після жеребкування Ліги чемпіонів зірвав телеефір, зробивши пропозицію своїй дівчині.

Як правило, спілкування функціонерів з журналістами після подібних заходів проходить досить нудно, розмірковує Еurosport. Суперник хороший; на такій стадії слабких супротивників не буває; ми будемо боротися; важко сказати, чим все закінчиться – при бажанні написати інтерв’ю якого-небудь гендиректора може будь-хто.

Леонардо підійшов до питання творчо і, схоже, навіть підготувався до цього заздалегідь. Вийшовши в прямий ефір Sky Italia, спортивний директор «ПСЖ» зробив пропозицію своїй дівчині Ганні Більо, яка вела шоу в прямому ефірі.

В один прекрасний момент телевізійники запитали у Леонардо, чи є питання у нього самого, і бразилець раптом сказав: «Анна, ти вийдеш за мене?” Дівчина спробувала звернути все на жарт: «Ну що це за питання. Ок, їдемо далі ». Але Леонардо не відступився: «Це означає так?»

«Добре, так! Давай поговоримо вдома, спасибі “, – відповіла ведуча. «Гаразд, тоді проведемо по церемонії в Бразилії і в Мілані», – доповнив Леонардо. На цьому його інтерв’ю закінчилося. «Безумство», – видихнула наречена бразильця.

Ну власне, і саме відео

 

 

terrikon.com

ТегиТеги:

Реклама