Реал

Ліга Чемпіонів fc shakhtar

Ліга Чемпіонів. Шахтар знову переміг Реал і повторив досягнення Ювентуса

2/12/2020 , 12:51

Після двох поразок від Борусії із загальним рахунком 0-10, перед матчем з Реалом в Шахтар мало хто вірив. Тим більше гра команди Каштру у внутрішньому чемпіонаті теж не вражає.

Тем не менше «гірники» видали прекрасний матч і завдали «вершковим» поразки — 2:0.

Хоча перші півгодини залишилися за Реалом. «Бланкос» грали впевненіше, і зобовязані були забивати. Ближче до перерви прокинувся і Шахтар.

Але справжній сюрприз трапився на початку другого тайму. Бразилець Дентіньо, скориставшись помилкою Менді, зумів відкрити рахунок. Господарі сіли в оборону, але мали шанси і забити. Один з таких в гол перетворив Манор Соломон.

Цей тріум довзодив Шахтарю повторити досягнення ЦСКА та Ювентуса,яким також вдавалося двічі за сезон перемагати Реал (До речі ЦСКА в тому сезоні посів останнє місце в групі)

У останньому турі Шахтар зіграє у Мілані проти Інтера.

Шахтар — Реал 2:0
Голи: Дентіньо (57), Соломон (82)