Юргорден

Ліга Європи europa league

Ліга Європи. Маріуполь переміг Юргорден і пройшов у наступний раунд

3/8/2018 , 11:08

Маріуполь зумів переграти шведський Юргорден з рахунком 2: 1. Команда Бабича зіграє в третьому раунді кваліфікації ЛЄ.

Гра почалася з атак Юргордена, але шведам не вдавалося створювати моменти через надійної гри оборони Маріуполя. Український клуб виходив у атаки рідше, але набагато гостріше.

Незважаючи на кілька нереалізованих до цього моментів, Маріуполю в результаті пощастило. На 63-й хвилині Пихаленок бив в дальній кут, але м’яч потрапив у ногу Ольссена і влетів в ближній кут воріт Юргордена.

Пропустивши, шведи почали ще більш активно атакувати, що принесло успіх на 77-й хвилині. Красивим ударом пятою Баджі зрівняв рахунок.

Більше жодна з команд не зуміла забити в основний час і гра перейшла в овертайм, де Маріуполь дотиснув шведів після успішного виконання пенальті на 97-й хвилині Русланом Фоміним.

Таким чином, Маріуполь вийшов до третього кваліфай-раунд Ліги Європи, де зіграє з французьким Бордо.

“Маріуполь” – “Юргорден” – 2:1 (перший матч 1:1)
Голи: Пихальонок, 63, Фомін, 97 – Баджі, 77