Борусія М

Ліга Чемпіонів Ганьба

Приниження на Олімпійському. Борусія знищила Шахтар

4/11/2020 , 11:46

bormДонецький Шахтар перед третім туром Ліги чемпіонів досить несподівано лідирував у себе в квартеті.

Матч для господарів почався жахливо. Вже на восьмій хвилині Алассана Плеа вивів гостей вперед, а через дев’ять хвилин удар з 25-и метрів через рикошет від Бондаря привів до другого взяття воріт. Нестримний Плеа забив ще один гол у ворота Анатолія Трубіна.

Ще до кінця тайму «жеребці» забили і четвертий.

Після перерви проблеми у команди Луїш Каштру не закінчилися. Навіть після такої солідної переваги гості не зупинилися на досягнутому і забити ще два голи у ворота «гірників».

Луїш Каштру після матчу прокоментував ганебну поразку своєї команди.

«Ми не існували як команда. Провели жахливу, дуже слабку гру. Не змогли пресингувати, контролювати глибину. Перший тайм показує, ким ми були в цьому матчі. Нуль фолів. В атаці команда не створювала ніяких проблем супернику. Нас не здивувало, як грала Боруссія, нас здивувало те, як ми себе показали. Жахливий вечір, але він не останній такий в житті.

Життя складається з таких і хороших моментів. Команда, яка 2 тижні тому домоглася фантастичного результату в Мадриді, сьогодні не може пройти через суперника і створити йому будь-які складності. На нас погано вплинув перший гол. До 17-й хвилині ми вже програвали 0:2, це опустило команду нижче плінтуса. Ми не змогли зреагувати, – сказав наставник« гірників

Шахтар — Боруссія М 0:6
Голи: Плеа (8, 26, 78), Бондарь (17 авт), Бенсебайні (44), Штіндль (65)