Вольфсбург

Ліга Європи EUROPA LEAGUE

Шахтар розгромив Вольфсбург і вийшов у чвертьфінал Ліги Європи

6/8/2020 , 12:44

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи донецький Шахтар, забивши 3 м’ячі на останніх хвилинах поєдинку, переміг німецький Вольфсбург.

Матч відбувся без глядачів на “Олімпійському” в Києві. Гірники перемогли у першому матчі 2-1, тому почувалися більш впевнено.

У першому таймі гості нічого не змогли створити біля воріт Андрія Пятова, а в другому мали хороші моменти лише зі стандартів – але вдало грав голкіпер українського клубу. У “гірників” моментів вистачало, однак вони могли втратити все, коли у середині другого тайму був вилучений Хочолава. Арбітр навіть призначив пенальті у ворота чемпіонів України, але після перегляду повтору скасував своє рішення – фол був, але за межами штрафного майданчика.

Склади зрівнялися швидко – через 2 хвилини захисник гостей Джон Брукс отримав другу жовті і, як наслідок, червону картку і покинув поле.

Коли вже здавалося, що матч завершиться комфортною для українського клубу нічиєю, голи посипалися! Дубль Мораеса (89-я і 90+4-а хвилини) і м’яч Манора Соломона (90+2) дозволили “Шахтарю” пройти “Вольфсбург” із загальним рахунком 5:1!

У чвертьфіналі Шахтар зіграє з переможцем пари “Базель” – “Айнтрахт”.

Нагадаємо, що починаючи зі стадії 1/4 фіналу Ліга Європи буде дограватися в Німеччині – в Дюссельдорфі, Кельні, Дуйсбурзі та Гельзенкірхені, всі протистояння будуть складатися з одного матчу. Чвертьфінали пройдуть 10 і 11 серпня, півфінали – 16 і 17 серпня, фінал – 21 серпня в Кельні.

«Шахтар» – «Вольфсбург» 3:0 (загальний рахунок: 5:1)
Голи: Мораес, 89, 90+3, Соломон, 90+2.
Вилучення: Хочолава, 68, Брукс, 70.