Реал

Ліга Чемпіонів champions league

Ліга Чемпіонів. Реал поступився Атлетико але вийшов у фінал (Відео)

11/5/2017 , 10:58

У матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів Атлетіко зумів переграти Реал з рахунком 2: 1, проте цього було не достатньо щоб пробитися у фінал.

Розгромна поразка на “Сантьяго Бернабеу” в першому матчі багато в чому визначила розвиток поєдинку. Господарі змушені були відчайдушно йти вперед і робили це досить успішно. Два швидких гола приголомшили суперника. І запахло супер-камбеком…

Однак по-справжньому до серйозної інтриги справа так і не дійшла. Зруйнував надії Атлетико на успіх Іско у кінцівці першого тайму.

Другий тайм перетворився фактично на формальність. “Матрацники” не могли , а “блонкос” не дуже і хотіли.

Таким чином, Реал вперше в нинішньому сезоні Ліги чемпіонів зазнає поразки, проте ця поразка виводить Вершкових в фінал, де мадридці зустрінуться з Ювентусом.