Ман Юнт
1:1
Сельта

Ліга Європи europa league

Манчестер Юнайтед зіграв у нічию із Сельтою і вийшов у фінал Ліги Європи (Відео)

12/5/2017 , 10:28

“Манчестер Юнайтед” завдяки перемозі у першому матчі пробився у фінал Ліги Європи.

Сельта актино почала поєдинок, але вже до 10-й хвилини господарі повністю заволоділи ініціативою на полі. І одна з перших серйозних атак МЮ відразу ж закінчилася голом від Феллаїні.

Червоні дияволи і далі володіли ініціативою і мали ще декілька гарних нагод забити. А з середини другого тайму почали грати на утримання рахунку і були покарані Факундо Ронкальєю. Фінальний штурм ісапцям не вдався а завершився вилученням Байї у МЮ і все того ж Ронкальї у Сельти.

Юнайтед зумів утримати нічийний рахунок в кінцівці і з рахунком 2: 1 за сумою двох зустрічей пройшов далі. У фіналі команда Моуріньо зіграє з Аяксом.

“Манчестер Юнайтед” – “Сельта” – 1:1 (перший матч – 1:0)
Голи: Феллаїні, 16 – Ронкалья, 85