Ювентус

Ліга Чемпіонів champions league

Ліга Чемпіонів. Неймовірна драма в Мадриді (Відео)

12/4/2018 , 11:52

У першій грі “Реал”, здавалося б, не залишив ніяких шансів “Ювентусу” на успіх за підсумками двотиметрової протистояння, вигравши з рахунком 3:0 в Турині. Але сенсація в Римі, де “Рома” розгромила “Барсу”, і пройшла в півфінал Ліги чемпіонів, надихнула “стару сеньйору” на подвиг.

Вже у першому таймі дубль Манджукіча показав що гості не збираються здаватися. А за 30 хвилин до кінця основного часу гри рахунок став 3:0 на користь “Ювентуса”, і справа йшла до овертайму.

Втім, суперечливий пенальті на останнії секундах вивів “Реал” у півфінал, а Джіджі Буффон зі злості заробив червону картку.

Чудо в Римі ледь повторилося дивом в Мадриді. Однак воно не відбулося. Це була драма. Драма одніє людини і драма команди, яким не щастить в Лізі чемпіонів.

“Реал” – “Ювентус” – 1:3 (перший матч – 3:0)
Голи: Роналду, 90+8 (пен) – Манджукіч, 2, 37, Матюїді, 61