ПСЖ

Ліга Чемпіонів champions league

Ібрагімович знову залишився з носом. Як «Манчестер Сіті» залишив шведа без ЛЧ (Відео)

13/4/2016 , 10:51

Матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між «Манчестер Сіті» і «ПСЖ» завершився перемогою господарів. Підсумковий рахунок матчу – 1: 0 на користь «Манчестер Сіті».

У першому таймі господарі могли вийти вперед, але Серхіо Агуеро не реалізував пенальті після того, як його в штрафний зніс Кевін Трапп. Аргентинець пробив повз ворота. У другому таймі ударом в нижній правий кут з-за меж штрафного ворота вразив Кевін де Брюйне.

Були моменти і у парижан. Кілька разів свою команду виручив Джо Харт. Він відбив два небезпечних дальніх удари від Златана Ібрагімовича, а також не дав з більш близької відстані переграти себе Едінсон Кавані.

Перший матч завершився внічию – 2: 2. Таким чином, англійський клуб переміг з рахунком 3: 2 за сумою двох матчів і вийшов до півфіналу.

“Манчестер Сіті” – ПСЖ – 1:0 (перший матч – 2:2)
Гол: Де Брюйне, 77