Єврокубки eurocup

У наступному сезоні єврокубки знову прийматимуть лише Київ та Львів?

Як повідомляє газета “КОМАНДА”, за наявною у неї інформацією, УЄФА наполягає, щоб і в наступному сезоні поєдинки Ліги чемпіонів і Ліги Європи в Україні проходили тільки в Києві і у Львові.

Чому, наприклад, в цьому списку немає Полтави – питання не тільки до європейських чиновників, але й до керівників національної федерації. Адже під час домашніх матчів “Ворскли”, яка має всі шанси опинитися серед учасників єврокубків, ніяких питань не виникає. Та й із загальною безпекою в цьому регіоні немає жодних проблем.

Поки час ще є, залишається сподіватися, що представники ФФУ переконають УЄФА змінити своє рішення щодо списку українських міст, які зможуть приймати єврокубкові поєдинки наступного сезону.

Нагадаємо, що через військовий конфлікт на Сході України УЄФА в нинішньому сезоні дозволило грати матчів єврокубків лише у Львові та Києві.

Шахтар свої домашні матчі Ліги чемпіонів проводив у Львові, а Дніпро та Динамо свої поєдинки Ліги Європи у Києві.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.265 / 5.38mb