Атлетико

Ліга Європи europa league

Атлетико громить Марсель і стає переможцем Ліги Європи (Відео)

17/5/2018 , 9:24

atletiko_winУ фіналі Ліги Європи, що відбувся напаредодні у французькому Ліоні , іспанський клуб “Атлетіко” (Мадрид) отримав перемогу над “Марселем” з рахунком 3:0.

Загалом, гра пройшла під диктовку “матрацників” і на 21 хвилині антуан Грізман вивів свою команду вперед. Після перерви перевага іспанців стала ще сильнішою. Як результат – два голи в ворота Манданди. Спочатку Грізманн оформив дубль, а потім Габі довершив розгром.

Цікаво, що за всю історію французькі клуби жодного разу не вигравали Кубок УЄФА / Ліги Європи. “Марсель” програвав в фіналах 1999 і 2004 роках. А ось для “Атлетіко” це третій титул. Мадридський клуб перемагав у цьому турнірі в 2010 і 2012 роках. Більше того, головний тренер іспанців Дієго Сімеоне виграв 8-й трофей в кар’єрі. Для нього залишився не підкореним лише один турнір – Ліга Чемпіонів.

Марсель — Атлетико 0:3
Голи: Грізманн, 21, 49, Габі, 89