Баварія

Континентальні КЧС

Клубний чемпіонат світу. Баварія громить Марчело Ліппі (Відео)

18/12/2013 , 10:36

bav_chiПереможець Ліги Чемпіонів-2013 мюнхенська Баварія впевнено стартували на клубному чемпіонаті світу, що проходить цими днями в Марокко. У півфіналі був розбитий китайський “Гуанчжоу” – 3:0.

На 40 -й хвилині Франк Рібері був першим після відскоку мяча і відразу пустив його повз китайського голкіпера.

А через 4 хвилини відзначився Манджукич. Тіаго Алькантара після перехоплення м’яча швидко доставив його вперед і Маріо в падінні подвоїв рахунок на табло.

Розгром відбувся через дві хвилини після перерви. Давід Алаба видав пас іншому Маріо – Гетце і той встановив остаточний рахунок.

До речі, китайську команду тренерує не хто-небудь а сам Марчело Ліппі, та схоже рівень азіатського футболу далекий від європейського і італійський спеціаліст тут нічим не зміг зарадити.

Сьогодні визначиться другий фіналіст турніру. Змагатимуться володар Кубка Лібертадорес ” Атлетіко Мінейро ” з Бразилії і господарі турніру марокканський клуб ” Реджа Касабланка” .

Марокко. Агадір. Стадион: “Стад Адрар Арена”
Головний суддя: Бакарі Папа Гассама (Гамбія)

“Гуанчжоу Евергранд” – “Баварія” 0:3
Голи: Франк Рибері 40, Маріо Манджукіч 44, Маріо Гьотце 47

“Гуанчжоу Евергранд”: Цзен Чен, Чжан Ліньпен, Фень Сяотін, Елкесон, Чжен Чжі, Мурікі (Гао Лінь 72), Даріо Конка, Хуан Боуен (Рон Хао 46), Кім Юнь-Квон, Сунь Сян, Чжао Сюрі (Фень Цзюньянь 76)

“Баварія”: Мануель Нойер, Даніель ван Бюйтен, Тьяго Алькантара, Франк Рибері (Чердан Шакірі 72), Маріо Манджукіч (Клаудіо Пісарро 75), Рафінья, Жером Боатенг, Маріо Гьотце, Філіп Лам, Давід Алаба, Тоні Кроос (Хаві Мартінес 58)

Попередження: Чжао Сюри 69