Порту

Ліга Чемпіонів champions league

Ліга Чемпіонів. Порту рятується в Швейцарії (Відео)

19/2/2015 , 10:59

Протистояння швейцарського Базеля та португальського Порту  можна вважати однією з найбільш рівних пар 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів. І перша гра це підтвердила.

На початку активніше діяли господарі, які зуміли відзначитися вже на 11 хвилині стараннями Гонсалеса. Після цього гра дещо вирівнялася, хоча моменти для взяття воріти мали обидві команди.

На 79 хвилині арбітр призначив пенальті у ворота Базеля, який чітко реалізував захисник “Порту” Даніло.

У підсумку – 1:1 і  шанси для обох команд на вихід до наступної стадії практично рівні.

А ще, цей матч встановив рекорд сезону за кількістю показаних жовтих карток. Англійський суддя Марк Клаттенбург виніс дев’ять попереджень. Це більше, ніж в будь-якому іншому матчі нинішнього розіграшу Ліги чемпіонів

Базель — Порту 1:1 (1:0)
Голи: Гонсалес, 11 — Даніло, 79 (з пенальті)