<
>

Ліга Чемпіонів champions league

Ліга Чемпіонів. Поразка Чигринського, тріумф Ротаня та сенсація від македонців (Відео)

26/7/2017 , 10:22

У вівторок відбулися перші матчі 3-ого кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів.

У Азербайджані місцевий чемпіон не зміг забити молдавському Шерифу. Двоє колишніх представників УПЛ Віталій Бордіян (“Шериф”) та Антон Каніболоцький(“Карабах”) розпочали матч на лаві запасних, а екс-гравець “Металіста”, “Говерли” і “Геліоса” вийшов на поле в другому таймі.

Ян Лаштувка та Руслан Ротань допомогли своїй Славії здолати БАТЕ з рахунком 1:0. Єдиний гол був забитий з пенальті, а чеська команда грала з 20 хвилини у більшості.  Українець був замінений на 66 хвилині.

Чигринський відіграв весь матч в основі за грецький АЕК, проте його команда програла вдома росіянам 0:2. Ігор Акінфєєвне пропустив в ЛЧ вперше за 43 матчі! Але у російського голкіпера є ще один антирекорд – пропущені м’ячі у 39-ти іграх групового раунду ЛЧ.

Продовжує свою сенсаційну ходу чемпіон Македонії Вардар. В попередньому турі вони пройшли несподівано шведський “Мальмо”, а тепер взялись за чемпіонів Данії. Варто сказати, що по матчу – повна перевага македонців. Не обійшлось без українського сліду: за клуб виступає вихованець “Динамо” Євген Новак. Єдиний гол, до слова, забив нападник господарів Балотеллі. Джонатан Балотеллі.

Незважаючи на шалену підтримку трибун грецький Олімпіакос впевнено переміг у Белграді Партизан. І тепер має непогані шанси на прохід у наступний раунд.

Ліга Чемпіонів-2017/18 з футболу

3-й кваліфікаційний раунд

Перші матчі

25 липня

Карабах (Азербайджан) – Шериф (Молдова) 0:0

Славія (Чехія) – БАТЕ (Білорусь) 1:0 (1:0)

Голи: 1:0 – Шкода (20, пен)

АЕК (Греція) – ЦСКА (Росія) – 0:2 (0:1)

Голи: 0:1 – Дзагоєв (45+1), 0:2 – Вернблум (56)

Стяуа (Румунія) – Вікторія Пльзень (Чехія) – 2:2 (1:1)

Голи: 0:1 – Крменчик (23), 1:1 – Будеску (37), 1:2 – Копіц (53), 2:2 – Філіпе Тейшейра (61)

Вардар (Македонія) – Копенгаген (Данія) – 1:0 (0:0)

Голи: 1:0 – Балотеллі (65)

Партизан (Сербія) – Олімпіакос (Греція) – 1:3 (1:1)

Голи: 0:1 – Бен-Набуан (6), 1:1 – Тавамба (10), 1:2 – Бен-Набуан (56), 1:3 – Еменіке (90)