Ліга Чемпіонів Наші за кордоном

Сенсація дня (сезону?). Вернидуб з "Шерифом" обіграв "Реал" у Мадриді

Spy-Football.com

29/9/2021 , 10:39

Головна сенсація, мабуть, у всій цьогорічній Лізі Чемпіонів – молдавський Шериф на чолі з українським фахівцем Юрієм Вернидубом переміг Реал в Мадриді.

Гості несподівано відкрили рахунок в середині першого тайму – Забив Яхшібоев. Цікаво, що Яхшібоев став лише другим пердставитель Узбекистану після Максима Шацьких, який забивав у Лізі чемпіонів.

«Реал» зміг відігратися лише в другому таймі – мяко кажучи, досить сумпівний пенальті реалізував Бензема.

Але “Шериф” неможливо було зупинити і на останніх хвилинах матчу Тілль прекрасним ударом вколотив м’яч у дев’ятку воріт Куртуа.

2:1 – Вернидуб творить другу поспіль сенсацію в Лізі чемпіонів і після 2-го туру очолює турнірну таблицю групи з «Шахтарем», «Інтером» і «Реалом». Далі – два матчі з «Інтером».

Реал Мадрид Іспанія – Шериф Молдова 1: 2 (0: 1)
Голи: 0:1 – 25 Яхшібоев , 1:1 – 65, пенальті Бензема , 1:2 – 89 Тілль .