Суперкубок УЕФА Spy News

Гвардіола знову перемагає Моуріньо. "Баварія" бере Суперкубок УЕФА

31/8/2013 , 10:25

“Баварія” і “Челсі” подарували нам справжнє футбольне шоу, яке закінчилось на користь команди Гвардіоли.

Мюнхенська “Баварія” здобула перший трофей з Пепом Гвардіолою. Завоювавши Суперкубок УЄФА, мюнхенці підтвердили свій статус найсильнішої команди Європи. А особисто Гвардіола виграв чергову дуель у Моурінью.

Підопічні Гвардіоли у поєдинку з “Челсі” двічі поступалися в рахунку, були за кілька секунд від поразки, але все ж перемогли.

“Челсі” вдалося феноменально розпочати гру, забивши вже на 9 хвилині матчу. Та й хто це зробив? Фернандо Торрес, який здавалось, втратив місце в основі. Баварцям знадобилося майже тайм, щоб відігратись. Одразу по перерві чудовий гол забив найкращий гравець Європи минулого сезону Франк Рібері.

Опинившись у меншості, “сині” у додатковому часі примудрилися вийти вперед знову. Еден Азар видав неймовірний сольний прохід на півполя, увірвався у карний і продив Нойєра, який не встиг зреагувати, хоча й міг би.

І вже у компенсований час додаткового часу “Баварія” таки врятувалась. Черговий навіс у штрафну площу і куля відскочила до забутого лондонцями Мартінеса, а іспанець щосили завдав удару – без шансів для Чеха.

У серії пенальті всі пробивали бездоганно, поки черга не дійшла до останнього футболіста. Лукаку виконав 11-метровий відверто незграбно, і смугастий сдав здобиччю Нойєра. 5:4 – тріумф мюнхенців у пенальті.

Таким чином, “Баварія” помстилась “Челсі”  за мюнхенський фінал ЛЧ-2012.

“Баварія” – “Челсі” – 2:2 (0:1) у серії пенальті 5:4

Голи: Торрес , 8 ( 0:1); Рібері, 47 (1:1) ; Азар , 93 (1:2); Мартінес Х., 121 (2:2)

“Баварія”: Нойєр; Боатенг; Данте; Лам; Рафінья (Мартінес Х., 56); Алаба; Кроос; Роббен (Шакірі, 96); Мюллер (Гьотце, 71); Рібері; Манджукіч

“Челсі” : Чех ; Давід Луїс ; Кехілл ; Іванович ; Коул Е. ; Оскар Жуніор ; Лемпард ; Рамірес (до 85); Азар (Террі , 113); Шуррле (Мікел , 87); Торрес (Лукаку , 98)

Попередження: Рібері, 23; Боатенг , 84 – Кехілл , 42; Рамірес, 64, 85 ; Давід Луїс, 66; Торрес, 90 ; Лукаку, 99; Іванович, 120

Вилучення: – Рамірес, 85 (друге попередження)

Серія пенальті: Алаба – 1:0. Давід Луїс – 1:1, Кроос, 2:1. Оскар – 2:2, Лам – 3:2, Лемпард – 3:3, Рібері, 4:3, Е. Коул – 4:4, Шакірі – 5:4, останній удар від Лукаку парирував Нойєр!