Англія Spy News

Ліверпуль заборонив слова гей, жид, циган, королева

liverpollУ “Ліверпулі” склали список з 40 слів і фраз, які вважаються образливими, заборонивши їх вживати співробітникам клубу.

Таким чином в “Ліверпулі” вирішили боротися з проявами расизму та дискримінації.

Заборонені слова згруповані в чотири категорії: “раса / релігія”, “сексуальна орієнтація”, “гендер” і “інвалідність”.

У першу групу увійшли також слова, як yid (“жид”), gypsy (“циган”), coloured (“кольоровий”). У другу групу потрапили різні образливі найменування представників сексуальних меншин, а також такі фрази, як “Ти – гей” і “Це по-гейському”.

У категорію гендерних образ потрапили слова queen (буквально – “королева”, але може означати і гея або чоловіка, який виглядає, як гей) і princess (“принцеса”), а також фрази “Грати, як дівчинка” і “Не будь жінкою “. В останню групу увійшли слова на кшталт midget (“карлик”), cripple (“каліка”) і retard (“розумово відсталий”).

Список призначено членів тренерського штабу та інших співробітників клубу, але не для футболістів “Ліверпуля”, оскільки вони, як і гравці всіх інших клубів, отримали окремі інструкції від Асоціації футболу Англії.

ua-gol.com

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.155 / 5.6mb