<
>

Реклама

Англія Spy News

Ліверпуль заборонив слова гей, жид, циган, королева

Spy-Football.com

1/8/2013 , 10:17

liverpollУ “Ліверпулі” склали список з 40 слів і фраз, які вважаються образливими, заборонивши їх вживати співробітникам клубу.

Таким чином в “Ліверпулі” вирішили боротися з проявами расизму та дискримінації.

Заборонені слова згруповані в чотири категорії: “раса / релігія”, “сексуальна орієнтація”, “гендер” і “інвалідність”.

У першу групу увійшли також слова, як yid (“жид”), gypsy (“циган”), coloured (“кольоровий”). У другу групу потрапили різні образливі найменування представників сексуальних меншин, а також такі фрази, як “Ти – гей” і “Це по-гейському”.

У категорію гендерних образ потрапили слова queen (буквально – “королева”, але може означати і гея або чоловіка, який виглядає, як гей) і princess (“принцеса”), а також фрази “Грати, як дівчинка” і “Не будь жінкою “. В останню групу увійшли слова на кшталт midget (“карлик”), cripple (“каліка”) і retard (“розумово відсталий”).

Список призначено членів тренерського штабу та інших співробітників клубу, але не для футболістів “Ліверпуля”, оскільки вони, як і гравці всіх інших клубів, отримали окремі інструкції від Асоціації футболу Англії.

ua-gol.com

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама