За Бугром Spy News

Мілевський розірвав контракт з «Газіантепспором»

artem-milevskyЕкс- форвард київського “Динамо” та збірної України  Артем Мілевський і турецький « Газіантепспор » розірвали контракт за обопільною згодою – повідомляє офіційний сайт клубу.

Мілевський лише у вересні підписав контракт з « Газіантепспором » і провів за аутсайдера чемпіонату лише 9 матчів ( 6 виходів на заміну) , забивши в них 1 гол і зробивши одну результативну передачу. Нещодавно форвард заявив , що в турецькому клубі не платять зарплату , тому він не проти змінити місце роботи .

Угода мала діяти до літа 2016 року.

Серед причин розірвання контракту турецька пресса також називає “невідповідність гравця заробітній платі”. За кілька місяців турки протерли очі і побачили, що реальний Мілевський – це не нарізки на Youtube чотирирічної давності, а гравець, що втратив будь-яку мотивацію, фізично неготовий футболіст. Розкусивши Артема, керівники швиденько оформили розірвання угоди.

З подальшим розвитком кар’єри Артем Мілевський пообіцяв визначитися найближчим часом

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.143 / 5.56mb