>

Німеччина Bundesliga

Переможний дебют Скрипника за Вердер (Відео)

3/11/2014 , 10:23

Віднедавна Бундесліга стала для українського вболівальника аж ніяк не рядовим чемпіонатом. Причина в призначенні Віктора Скрипника на пост головного тренера бременського «Вердера».

Дебютний для українця матч Бундесліги став переможним. А починалося все, аж ніяк не оптимістично. Уже на третій хвилині зустрічі Шіндзі Оказаки розкрутив в обидві сторони захисників «Вердера» і відправив м’яч у ближній від дезорієнтованого воротаря кут воріт.

Бременці проявили свій знаменитий характер. У самому кінці першого тайму гості отримали право на пенальті, після того, як голкіпер господарів Лоріс Каріус зніс Фіна Бартельса в своїй штрафній. Удар з точки Франко ді Санто Каріус вдалося парирувати, але проти добивання він був безсилий.

Друга половина почалася з другого м’яча у ворота господарів. Креатура Скрипника – молодий Фелікс Кроос, молодший брат мадридського Тоні, чудовою передачею знайшов у штрафному ді Санто, а той красиво перекинув м’яч через голкіпера. До звітного матчу 23-річний Кроос лише кілька разів виходив на заміну на 5-7 хвилин, і раптом Скрипник довірив йому ключову позицію в центрі поля. Кроос сповна виправдав довіру тренера: віддав гольову передачу і взагалі був одним з кращих на полі.

Заслужена перемога «Вердера», який, в цій рівній грі, трохи більше хотів перемогти.

«Майнц» – «Вердер» 1:2 (1:1)
Голи: Оказакі, 3 – ді Санто, 45, 49

All Goals – Mainz 1-2 Werder Bremen – 01-11-2014 Bundes_Liga