Італія Spy News

Італійські клуби повстали проти ФАРЄ

Spy-Football.com

9/10/2013 , 14:47

inter_milanВсе почалося з того що, «Мілан» повинен провести один матч при порожніх трибунах, за дискримінаційні вигуки вболівальників під час матчу 7 туру Серії А проти «Ювентуса». Про «червоно-чорні» кольори «Мілану» у звіті ФАРЄ начебто не йдеться.

Такі санкції «допекли» навіть історичним ворогам «Мілану», які з ним ділять стадіон. Найактивніша група уболівальників «Інтера» звернулася до фанів усіх клубів Серії А у зв’язку із вищезгаданим покаранням.

«В цьому випадку ми повністю на стороні «Мілану». Так, вони наші давні вороги, але ми закликаємо усіх приєднатися до нашої акції і вигукувати дискримінаційні слогани. Доб’ємося дискваліфікації всіх стадіонів!» - написано у заяві.

Фанати « Інтера » запропонували скандувати гасла , які Федерація футболу Італії визнає « дискримінацією за територіальною ознакою ».

Одними з перших, хто відгукнувся на цей заклик, стали фанати «Наполі», повідомляє Sky Sports.

Також “повстання” підтримали і фанати «Ювентуса ».

Акція пройде під час матчів серії А 19 і 20 жовтня.

Spy-Football.com

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.136 / 5.54mb