Італія Spy News

Новий скандал в італійському футболі - 8 автоголів за 10 хвилин

matchФедерація футболу Італії проведе розслідування відносно команд “Боргата Терранова” і “Багерія”, які зіграли дивний матч в рамках групового етапу Кубка Сицилії.
“Багерія” програвала з рахунком 3:4 до 80-ї хвилини, а потім захисники цієї команди забили у власні ворота вісім голів, ще два м’ячі забили суперники. Підсумок – 14:3. Завдяки такій великій перемозі “Боргата Терранова” випередила за різницею м’ячів третю команду цієї групи “Патінікодейс”.”Це був безкомпромісний матч до певного моменту. Далі був фарс. Капітан “багер” сказав мені, що вони вирішили допомогти нам пройти далі”, – розповів наставник “Багерії” Ігнаціо Чіанетта.”Я особисто буду інформувати наших прокурорів про всі деталі цієї справи. Незабаром ми дізнаємося, які санкції будуть застосовані”, – сказав регіональний президент федерації футболу Італії Сандро Моргана.

Джерело: championat
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.172 / 5.54mb