Вердер

Німеччина german cup

Скрипник виходить у півфінал, Кравець - вилітає (Відео)

10/2/2016 , 11:29

«Вердер» переміг «Байер» в матчі 1/4 фіналу Кубка Німеччини. Зустріч проходила в Леверкузені на стадіоні «Бай-Арена» і завершилася з рахунком 1: 3.

В середині першого тайму Хав’єр Ернандес відкрив рахунок, реалізувавши пенальті. На 31-й хвилині Сантьяго Гарсія зрівняв рахунок. В кінці першого тайму «Байєр» залишився в меншості після видалення Венделла, а Клаудіо Пісарро реалізував пенальті. На 82-й хвилині Флоріан Грілліч забив третій м’яч «Вердера».

«Штутгарт» на своєму полі приймав дортмундську «Боруссію». У складі господарів вперше у основі зявився Артем Кравець. Вже на п’ятій хвилині гості відкрили рахунок зусиллями нападника Марко Ройса, але через 16 хвилин було відновлено рівновагу в рахунку – відзначився півзахисник Рупас Рупп.

Переможний для «Боруссії» гол провів нападник П’єр-Емерік Обамейянг, який вразив ворота суперника на 31-й хвилині. Остаточний результат встановив під завісу гри форвард Генріх Мхітарян – 1: 3.

“Баєр” – “Вердер” – 1:3
Голи: Чічаріто, 22 (пен.) – Гарсія, 31, Пісарро, 42, Гріллітч, 83

“Штутгарт” – “Боруссія” Д – 1:3
Голи: Рупп, 21 – Ройс, 5, Обамеянг, 31, Мхітарян, 89