Німеччина Klopp

Король комедій. За що ми всі так полюбили Юргена Клоппа (Відео)

Головний тренер дортмундської «Боруссії» Юрген Клопп не став шукати виправдань і зізнався, що прийняв рішення покинути клуб після закінчення поточного сезону через невідповідність рівню команди.

“З самого першого дня приходу в команду я говорив про те, що буду працювати в ній до того моменту, поки буду відповідати її рівню. Природно, я б хотів, щоб ця казка ніколи не закінчувалася, але вважаю своє рішення абсолютно правильним. Я не думаю, що хтось повинен мені дякувати, тому що багато чого команді даючи, я і багато отримував натомість », – заявив Клопп на спеціальній прес-конференції.

Головним претендентом на пост нового наставника є Томас Тухель, який раніше очолював «Майнц»

Нагадаємо, Клопп очолює «Боруссію» з 2008 року. І за цей час двічі привів команду до чемпіонства, став володарем Кубка і дворазовим володарем Суперкубка Німеччини, в 2013-му році вийшовши з клубом у фінал Ліги чемпіонів.

На даний момент “Борусія” розташовується на 10-му місці в Бундеслізі.

Пропонуємо згадати чим, окрім результатів звісно ж, запамятався нам Юрген під час роботи в Дортмунді.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.202 / 5.57mb