Англія premiere-league

Дієго Коста повертається і приносить Челсі перемогу (Відео)

23/1/2017 , 10:42

Челсі не показавши яскравої гри, впорався з Халлом.

До першого тайму суддя додав відразу 9 хвилин (на початку зустрічі серйозне пошкодження голови отримав Райан Мейсон і залишав він поле на ношах і в кисневій масці)

Відкрив рахунок в матчі Челсі якраз під час додаткового часу, на 52-й хвилині. Дієго Коста відзначив своє повернення на поле забитим голом.

На 81-й хвилині Челсі трохи нелогічно забив другий гол, убивши всю інтригу. Халл протягом 10-15 хвилин атакував, але пропустив зі стандарту. Сеск Фабрегас, який вийшов на заміну, здорово подав на Кехілл, який переправив м’яч у ворота.

Вигравши, Челсі залишається на 1-му місці в таблиці, маючи комфортну перевагу у 8 очок над Арсеналом, який йде 2-м. Халл і далі передостанній, на рахунку команди 16 очок.

“Челсі” – “Халл Сіті” – 2:0
Голи: Дєго Коста, 45+7, Кейхілл, 81