Англія league cup

Манчестер Сіті перемагає Евертон і виходить у фінал (Відео)

Spy-Football.com

28/1/2016 , 10:01

У матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубка англійської ліги «Манчестер Сіті» вдома переміг з рахунком 3: 1 «Евертон».

«Іриски» відкрили рахунок на 18-й хвилині, коли відзначився Росс Барклі, але надалі забивали лише «городяни». На 24-й хвилині Фернандіньо рахунок зрівняв, за 20 хвилин до закінчення основного часу Кевін Де Брейне вивів господарів вперед, а на 76-й хвилині остаточний результат встановив Серхіо Агуеро.

Третій м’яч став вирішальним у цьому протистоянні, оскільки у першій грі «Манчестер Сіті» в гостях поступився «Евертону» з рахунком 1: 2.

Таким чином, підопічні Мануеля Пеллегріні вийшли у фінал Кубка ліги. У вирішальному матчі 28 лютого на Уемблі суперником «Манчестер Сіті» стане «Ліверпуль»

“Манчестер Сіті” – “Евертон” – 3:1
Голи: Фернанліньо, 24, Де Брюйне, 70, Агуеро, 77 – Барклі, 18