Енергія

Футзал Екстра-Ліга

Останній тур Екстра-Ліги - тур божевільних камбеків (Відео)

5/5/2014 , 15:19

Завершився регулярний сезон Екстра-ліги. Тепер на команди чекає стадія плей-офф, в якій і визначиться чемпіон України.

До вашої уваги результати останнього 28 туру.

Локомотив (Харків) – ЛТК (Луганськ) 3:3(0:0)

Голи: О. Сорокін, 22, Камеко, 26, Д. Клочко, 28 – Дзюба, 34, Бессалов, 37, Вершинін, 39

Виграючи 3-0 , діючі чемпіони розслабились і за 6 хвилин до завершення поєдинку примудрилися пропустити 3 мячі і втратили перемогу.

Ураган (Івано-Франківськ) – Спортлідер+ (Хмельницький) 3:4 (3:1)

Голи: Валєнко, 11, Морено, 14, Шотурма, 17 – Фетько, 18, 40, Рибак, 39, 40

А у Івано-Франківську господарі й узагалі програли ведучи в рахунку 3-0. Причому за останню одну хвилину пропустили тричі і не просто програли аутсайдеру , а й втратили другу сходинку у регулярному чемпіонаті.

Кардинал-Рівне (Рівне) – Енергія (Львів) 6:7(3:1)

Голи:Маринюк, 3, 15, Лісніченко, 13, Піддубний, 27, 28, 34 – Павленко, 17, Д. Бондар, 21, Рогачов, 27, 38, 39, Коваль, 33, О. Бондар, 35

Не обійшлося без камбеку і у Рівному. І знову 3-0 на користь господарів на 15 хвилині. А за 7 хвилин до завершення рахунок ще був на користь Кардинала – 6:4. Не втримали… “Щирий футбол” у виконанні обох команд і феєричні 6-7 на користь енергетиків.