Футзал Кубок УЕФА

Кубок УЕФА. Локомотив не буде грати в одній групі з чемпіоном Росії

futsal_uefaЖеребкування основного раунду футзального Кубка УЄФА буде відкореговане.

У групі 3 розіграшу кубка УЄФА, матчі якої проходитимуть у Москві, разом опинилися російський і український клуби – московська Діна і харківський Локомотив.

У зв’язку зі сформованою політичною ситуацією, УЄФА розіслав листи в обидва клуби, а також в Російський футбольний союз і Федерацію футболу України з проханням підтвердити готовність грати в одній групі.

Однак до зазначеного терміну не всі сторони дали відповідь. Тому 8 серпня в штаб-квартирі УЄФА пройде перерозподіл команд по групах.

Крім безпосередньо московського квартету зміни можуть торкнутися груп 1, 4, 5 В УЄФА просто витягнуть одну з трьох куль, і команда з випавшої групи відправиться на міні-турнір до столиці Росії. Тобто, або французький Спортинг, або бельгійський Шателіно, або італійський Лупаренсе поміняється з Локомотивом місцями.

Нагадаємо, УЕФА розвела українські і російські клуби і у великому футболі – Лізі Чемпіонів та Лізі Європи.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.149 / 5.6mb