>

Футзал EKSTRA-LIGA

Екстра-Ліга. ХІТ перемагає Енергію, Ураган і Локомотив втрачають очки (Відео)

7/3/2017 , 15:22

Передостанній тур регулярного чемпіонату Екстра-ліги видався дуже емоційним, результативним (завдяки матчу в Чорноморську) і багатим на події. А тепер про все – по порядку.

Як відомо, «Ураган» у цьому сезоні дуже потужно грає вдома. І це означало, що легкої прогулянки для «Сокола» на паркеті Манежу Коледжу фізвиховання не буде. Тим не менш, Роман Ковальчик знайшов ті аргументи, які допомогли «соколятам» нав’язати боротьбу «драконам». Однак, пічля того, як Василь Кефа відкрив рахунок у матчі, виникло питання: чи не «попливе» «Сокіл», якщо «Ураган» спробує розвинути свій успіх? Подальший перебіг подій показав, що «Сокіл» не тільки не «поплив», а і встояв, програючи у рахунку. А у другому таймі хмельниччани взагалі змогли не тільки відігратись, а і вийти вперед. Для івано-франківських вболівальників найприкріше те, що долю зустрічі вирішив автогол Михайла Зварича. Саме це і опомогло «Соколу» здобути непросту виїзну звитягу.

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Сокіл» (Хмельницький) – 1:2
Голи: Кефа (14) – Хамдамов (31), Зварич (35 – автогол)
Попередження: Шотурма (12), Зварич (17)

Дуже веселим вийшов матч у Чорноморську. «Юні-Ламан» вже на 3-й хвилині вів у рахунку 2:0. Однак, «Продексіму» вдалося швидко зібратись, і в результаті вже на 8-й хвилині підопічні Ігоря Москвичова відновили паритет. Теоретично після цього психологічна перевага (не кажучи вже про ігрову) мала би перейти до херсонців. Однак, варто віддати належне господарям майданчику, які після цього не знітились і продовжили чинити гідний опір «Продексіму». Але все найцікавіше у цій зустрічі почалося після того, як пройшов екватор другого тайму. Все почалося з того, що «Продексім», завдяки голам Ланка та Кісельова, довів свою перевагу до 4:2. Однак, у той же час гості не забили два дабл-пенальті. За це вони отримали покарання у вігляді двох голів від чорноморців, і рахунок став 4:4. На 36-й хвилині Кісельов оформив дубль, і здавалося, що «Продексім» втримає перевагу в один м’яч. Проте, «Юні-Ламану» вдалось врятуватись на останній хвилині матчу – Коптєв зробив рахунок 5:5, який і виявився остаточним.

«Юні-Ламан» (Чорноморськ) – «Продексім» (Херсон) – 5:5
Голи: Лоскутов (1), Чумак (3), Мікая (33), Солодов (34, 34), Коптєв (40) – Кісельов (5, 32 – з 10-метрового, 36), Бессалов (8), Ланко (31)
Попередження: Р. Циня (22), В. Циня (28), Мікая (34) – В’яч. Чуднов (32), Бессалов (40)
На 33-й хвилині Кісельов («Продексім») не реалізував 10-метровий.
На 34-й хвилині В’яч. Чуднов («Продексім») не реалізував 10-метровий.

Розуміючи, що перемога у матчі над «Титан-Зорею» може додати рівненському «Кардиналу» шансів у боротьбі за восьме місце, підопічні Сергія Піддубного з перших хвилин намагалися захопити ініціативу до своїх рук, аби не дати «титанам» можливості грати у свою гру. І це призвело до того, що на 4-й хвилині «кардинали» повели у рахунку після голу Богдана Новака. Далі – більше. Станом на середину першого тайму вони вже вели 2:1. Однак, у той же час їм не вдавалося збільшити свою перевагу. Покарання за це прийшло наприкінці першого тайму, коли Максим Лінник забив «гол у роздягальню» та зрівняв рахунок. Однак, швидкий гол рівнян на початку другого тайму сплутав покрівцям усі карти. Як виявилось, у підопічних Павла Пічкурова не знайшлося відповіді на гол Сергія Піддубного, який в результаті виявився переможним. А враховуючи боротьбу за восьме місце, то цей гол граючого головного тренера «Кардинала» був ще і стратегічно важливим.

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Титан-Зоря» (Покровське) – 3:2
Голи: Новак (4), Басич (10), Піддубний (24) – Доманський (10), Лінник (20)
Попередження: Кручок (33) – Шпигар (24), Доманський (25)

Дуже напруженим, емоційним і водночас шикарним видався матч у Житомирі між «ЛТК/ІнБев/НПУ» та «Локомотивом». Господарям треба було перемагати, аби надалі мати шанси на продовження боротьби за вихід у плей-офф. Але і «Локомотив» був не проти вивезти три очки з Житомира. В результаті вийшла дуже напружена гра, де обидві команди мали шанси на перемогу. Однак, скористатися ними жодна команда не змогла, оскільки вдало грали воротарі «ЛТК/ІНБев/НПУ» та «Локомотива» – Михайло Соколовський та Юрій Савенко. Але у деяких епізодах божевільний фарт був на боці однієї з команд. Ключовим епізодом зустрічі міг стати момент, коли «телефоніст» Валерій Директоренко отримав пряму червону картку. Після цього «ЛТК/ІнБев/НПУ» довелося грати дві хвилини у меншості, але вони вистояли. На останній хвилині наставник «залізничників» Євген Ривкін вирішив піти з п’ятим, але цей хід нічого харків’янам не приніс. В результаті – абсолютно не нудні нулі на табло житомирського ФОКу.

«ЛТК/ІнБев/НПУ» (Луганськ/Житомир/Київ) – «Локомотив» (Харків) – 0:0
Попередження: Чеберяк (24) – Лебідь (7), Літвінов (27)
Вилучення: Директоренко (35)

У центральному матчі туру «ХІТ» та «Енергія» вирішили не економити сили перед другим поєдинком у рамках 1/4 фіналу Кубку України і виклались на повну. В принципі, це очікувалось. Як і очікувалось те, що обидві команди спробують відповісти одразу, якщо пропустять гол у свої ворота. Так сталося у першому таймі, коли спочатку «ХІТ» відкрив рахунок (відзначився Сергій Журба), а «Енергія» дуже швидко його зрівняла (вагоме слово капітана сказав Андрій Федюк). Надалі прогнозовано кожна команда намагалась знайти слабке місце у обороні суперника, але ці спроби були марними. Проте, ближче до середини другого тайму Сергій Шевченко таки зміг вивести «ХІТ» уперед. Швидко на це відповісти «енергетики» не змогли, однак у них було ще чимало часу в запасі. Тим не менш, уникнути поразки підопічним Валерія Легчанова не вдалося. І це зайвий раз підтверджує гіпотезу про те, що «ХІТ» – не зовсім зручний суперник для чинного чемпіона України.

«ХІТ» (Київ) – «Енергія» (Львів) – 2:1
Голи: Журба (11), Шевченко (29) – Федюк (12)
Попередження: Юнаков (21) – Кордоба (38)