Єнакієвець

Футзал Екстра-Ліга

Огляд 20 туру Екстра-Ліги. Ураган дома програє Єнакієвцю(Відео)

8/4/2014 , 11:35

Зіграно матчі перенесеного 20-ого туру Чемпіонату України серед коман Екстра-Ліги.

У центральному матчі в Івано-Франківську зійшлися місцевий Ураган та лідер чемпіонату Єнакієвець. Перший тайм однозначно був за господарями. Особливо виділявся бразилець Морено, який і відкрив рахунок у матчі. Ще до перерви відзначився ще й Королишин.

Початок другої половини зустрічі був вражаюичм за 1 хвилину гості зуміли скоротити рахунок(Замятін) і пропустити третій гол у свої ворота(Кордоба).

Згодом пресинг гостей по всій плащадці примусив ураганівців часто помилятися і до 31 хвилини Єнакієвець зумів зрівняти рахунок(Ромаріо,Разуванов) – 3:3

Але і це ще не був кінець. Відкритий футбол  у виконанні обох команд , з великою кількістю моментів. Один з таких трапився за 3 хвилини до закінчення матчу – Шотурма не зміг проштовхнути мяч у порожні ворота. “Не забиваєш ти – забивають тобі” – через хвилину Скорий реалізовує свій момент – 3:4. Пятий польовий господарям не допоміг.

У підсумку “Єнакієвець” втретє в сезоні перемагає “Ураган”, який втратив реальний шанс стати фаворитом в боротьбі за друге місце.

Ураган (Івано-Франківськ) – Єнакієвець (Єнакієве) 3:4(2:0)
Голи: Морено, 11, Королишин, 18, Кордоба, 21 – Замятін, 21, Ромаріо, 29, Разуванов, 31, Скорий, 38

Діючий чемпіон харківський Локомотив на власній площадці з великими зусиллями обіграв аутсайдер першості Спортлідер+. А у поєдинку за 5 місце Кардинал переграв луганський ЛТК.

Локомотив  – Спортлидер+  – 3:2(1:0)
Голи: Фетько, 18(автогол),Камеко, 23, Д.Клочко, 36 – Калуков, 26, 38

Кардинал-Рівне – ЛТК- 4:2(3:0)
Голи: Чернієнко, 1 (пен.), Тригубець, 3, Волянюк, 19, Фаренюк, 36 – Вершинін, 26, Мілінький, 36