Кремлін-Бісетр

Футзал UEFA Cup

Кубок УЄФА. Львівська Енергія впевнено перемагає чемпіона Франції (Відео)

13/10/2016 , 10:46

Як і передбачалося, з перших хвилин пішла боротьба за ініціативу. «Енергія», як справжня команда-господарка міні-турніру, намагалася зробити все для того, щоб одразу взяти гру під свій контроль. Однак, стартове хвилювання заважало львів’янам діяти у звичному темпі. До того ж, і французи шукали свої шансі у контратаках. І саме після контратаки «Кремлін-Бісетр Юнайтед» повів у рахунку. Сталося це на 12-й хвилині, коли Бельхаджу вдалося виграти позицію у молодого Радевича та пробити з гострого кута проміж ніг Кардашу.

Після цього «Енергія» заграла дуже активно і мала всі шанси, щоб швидко зрівняти рахунок. Але двічі не пощастило Легендзевичу. Один його удар прийняла на себе хрестовина. У іншому епізоді молодий «стовп» «Енергії» пробив вище воріт. Проте, дуже скоро «Енергія» таки забила. Щоправда, не обійшлося без допомоги французів – Ба зрізав м’яч у свої ворота після прострілу Миколи Грицини з правого флангу. А вже за хвилину «енергетики» вийшли вперед після удару Романа Кордоби. Правда, у чемпіонів Франції все-таки був реальний шанс забити «гол у роздягальню», але Алекс да Сілва не зміг переграти Кардаша, пробиваючи дабл-пенальті. М’яч після удару бразильця полетів вище воріт.

На другий тайм вийшла вже інша «Енергія»: більш мотивована і більш заряджена на результат. І не дивно, що підопічні Валерія Легчанова стали більш активно грати біля воріт «Клемлін-Бісетр Юнайтед», змушуючи працювати Пічугіна. Активність господарів майданчика призвела до того, що капітан «Кремлін-Бісетр Юнайтед» Бельхадж на 26-й хвилині отримав другу жовту картку і автоматично червону. І вже скоро «енергетики» реалізували більшість – Кузь після пасу Федюка пробив під рукою Пічугіна. Так рахунок став 3:1 на користь львів’ян.

Після цього «Енергія» намагалась не зупинятись, бажаючи забити ще більше м’ячів, аби за підсумками першого ігрового дня очолити турнірну таблицю завдяки кращій різниці голів. Але фарт, на жаль, не був на боці української команди. Натомість, французи після середини другого тайму стали підключати Пічугіна у якості п’ятого польового гравця. Однак, це не приносило ніяких дивідендів.

Під кінець матчу «енергетикам» все-таки вдалося забити четвертий гол у ворота «Кремлін-Бісетра». Його автором став Легендзевич, якому все-таки вдалося зробити так, щоб м’яч після його удару залишився у воротах. Підопічні Валерія Легчанова, звісно, хотіли більшого. Однак, більше вони забити не змогли. Втім, і перемога з рахунком 4:1, мабуть, налаштує «зелено-білих» на правильний лад.

Завтра чемпіони України зіграють проти чемпіона Словенії – «Марібора», а «Кремлін-Бісетр Юнайтед» поміряється силами з угорським «Раба ЕТО Дьор».

«Енергія» – «Кремлін-Бісетр Юнайтед» – 4:1
Голи: Ба (16 – автогол), Кордоба (17), Кузь (27), Легендзевич (38) – Бельхадж (12)

«Раба ЕТО Дьор» (Угорщина) – «Марібор» (Словенія) – 4:0