Марібор

Футзал Spy News

Кубок УЕФА. Енергія прикро поступилася Марібору (Відео)

14/10/2016 , 13:12

Для львівської «Енергії» поєдинок проти «Брезьє Марібора» був важливий з точки зору подальшої турнірної боротьби. Аби перетворити поєдинок проти «Раба ЕТО Дьор» у просту формальність, підопічним Валерія Легчанова треба було перемагати у двобої з чемпіоном Словенії. Але підопічні Роберта Грдовича виявилися міцним горішком. Це була не та команда, яка поступилася напередодні колективу з Дьора з рахунком 0:4. Цього разу це була мотивована команда, яка бажала здобути результат. І скоро це бажання словенців було втілене у голи. Протягом трьох хвилин Денис Тотошкович, який не грав напередодні у поєдинку проти «Раба ЕТО Дьор» (і навіть не був у заявці на матч) скористався вдалими подачами своїх партнерів з кутових і оформив дубль у ворота Кардаша. На цьому біди для «енергетиків» не закінчились. На 13-й хвилині ще один кутовий словенців став гольовим – відзначився капітан «Марібора» Фідершек.

Безумовно, це був шок для підопічних Валерія Легчанова, які стали приходити до тями лише наприкінці першого тайму. Саме тоді вони почали створювати небезпечні моменти, але надійно грав голкіпер словенців Дамір Пушкар. Саме завдяки його впевненим діям «Марібор» не пропустив у першій 20-хвилинці. Хоча варто відзначити, що і самі «енергетики» іноді не зовсім майстерно користувалися своїми можливостями.

Початок другого тайму подарував надію львівським вболівальникам, оскільки Легендзевич забив «гол з роздягальні». І він мав дати можливість «енергетикам» заграти активніше біля воріт Пушкара. Спочатку така активність і дійсно була. Потім у якийсь момент «Енергія» забуксувала, чим не міг не скористатися «Марібор» – Фетіч зробив рахунок 4:1 на користь чемпіона Словенії.

І хоча пізніше Легендзевич зміг ще раз відзначитись голом у ворота Пушкара, та його зусиль було замало для того, щоб переламати хід поєдинку. У господарів майданчику не вдавалася реалізація моментів, а от словенці ще двічі вразили ворота «енергетиків». Останній м’яч у цій зустрічі Тотошкович забивав у порожні ворота.

Таким чином, тепер у «Енергії» дуже складна задача. Для того, щоб вийти до Елітного раунду Кубка УЄФА, підопічним Валерія Легчанова треба перемагати «Дьор», а також сподіватись на те, що «Кремлін-Бісетр Юнайтед» зіграє внічию або виграє у «Марібора». Заключні матчі у групі 1 Основного раунду Кубка УЄФА відбудуться у суботу, 15 жовтня, о 15.00 та о 18.00 відповідно.

«Енергія» – «Брезьє Марібор» – 2:6
Голи: Легендзевич (21, 28) – Тотошкович (6, 9, 38), Фідершек (13), Фетіч (25, 32)