Футзал futsal wc-2016

ЧС-2016 з футзалу. Україна переграла Мозамбік

15/9/2016 , 10:30

futsal

Національна збірна України з футзалу здобула перемогу в матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу. Підопічні Олександра Косенка зустрічалися зі збірною Мозамбіку, і, в разі перемоги, значно покращували свої шанси на друге місце у групі “D”. Здавалось, що після того, як вже на 8-й хвилині зустрічі рахунок став 2:0 на користь українців (відзначились Олександр Сорокін та Михайло Грицина), “синьо-жовті” і надалі будуть вести гру. Але ж не будемо забувати, що майже так само думала і збірна Австралії, яка вигравала у Мозамбіка з рахунком 3:0, а потім ледь втримала перемогу. Були надії, що підопічні Олександра Косенка зможуть уникнути помилок “футзалруз” та не дадуть підопічним Наймо Абдула зіграти у свою гру. Але це була помилкова думка…

Наприкінці першого тайму футзалісти з Мозамбіка додали у швидкості, вони стали потроху знаходити ключі до воріт Євгена Іваняка. І, врешті-решт, їм це вдалося. На 19-й хвилині першого тайму спочатку Діно, а потім Карлао змусили Іваняка діставати м’яча з сітки своїх воріт. Таким чином, перший тайм закінчився з рахунком 2:2.

На початку другого тайму українці одразу пішли вперед, однак їм довго не вдавалося забити. І тільки на 25-й хвилині Денис Овсянніков знову вивів Україну вперед. Але потім “синьо-жовтим” довелося пережити тяжкі хвилини. Спочатку гравці збірної Мозамбіка кілька разів були близькими до того, щоб зрівняти рахунок. А потім на 36-й хвилині червону картку отримав наш капітан Євген Іваняк. На щастя, мозамбікці не змогли реалізувати цю більшість, а задачу їм ускладнив Сергій Коваль, який забив у порожні ворота. Саме цей гол гравця “Урагана” і став переможним для нашої збірної.

4:2 – перемога збірної України, яка тепер у матчі третього туру зустрінеться зі збірною Австралії. Цей поєдинок відбудеться в ніч з 17 на 18 вересня опівночі.

Україна – Мозамбік – 4:2