>

Футзал Екстра-Ліга

Огляд 27 туру Екстра-Ліги. Лірер першості дома програє Урагану

18/4/2014 , 15:33

Регулярний чемпіонат наближається до завершення. Учора був зіграний 27 тур Екстра-Ліги

ЛТК (Луганськ) – Кардинал-Рівне (Рівне) 4:2

Голи:Бессалов, 8, 40, Вершинін, 15, Лазикін, 19 – Лісніченко, 18, Танський, 32

Спортлідер+ (Хмельницький) – Локомотив (Харків) 4:4

Голи:Засенко, 25, А. Чуднов, 28, Фетько, 30, Власович, 36 – Є. Клочко, 3, Бето, 24, 38, Журба, 39

Єнакієвець(Єнакієве) – Ураган (Івано-Франківськ) 1:3

Голи: Свірідов, 40 – Макаєв, 5, 38, Колток, 15

futsalЦентральний матч туру відбувся у Єнакієво. Гості почали матч з більшим завзяттям, що й вилилося у забитий Макаєвим гол. Цей гол заспокоїв прикарпатців, а господарі якось і не особливо намагалися нагнітати ситуацію біля воріт Романа Колтка, хіба що було пару ударів для статистики. Олег Солодовник не міг змиритися з таким перебігом подій і взяв тайм-аут. От після цього «Єнакієвець» став схожим на себе. Спочатку єнакієвчани розіграли класну комбінацію і Рось з метра поціливу стійку, потім бив Ромаріо, однак Роніньо встиг вибити м’яч з порожніх воріт. Згодом Боргун бив з правого флангу – Мельник в шпагаті відбив і почав контратаку: Хурсов відпасував на Ромаріо у виході «два в один», але знову стійка. Закінчення цього відрізку вийшло несподіваним. Роман Колток зробив щось неймовірне – він зловив удар Разуванова і одразу пробив по воротам. Мельник явно ловив ґав – 0:2. Під кінець тайму Роман ще встиг продемонструвати, що й з прямими обов’язками справляється непогано, коли відбивав небезпечні удари Замятіна і Тіагу.

У перерві в «Урагану» на ворота вийшов Кирило Ципун, а у «Єнакієвця» чи не вперше в сезоні на паркеті з’явився Станіслав Філатов. Забігаючи наперед слід сказати, що Стас каші не зіпсував і виглядав непогано. По перерві лідер чемпіонату намагався більше атакувати, але контрвипади прикарпатців виглядали гостріше, особливо прохід правим флангом Ільдара Макаєва, коли він залишив «з носом» захисника і воротаря, і пробивав майжде з нульового кута, от тільки Свірідов встиг вибити м’яч з воріт. За 5-ть хвилин до кінця Валерій Замятін вийшов 5-м польвоми, але Макаєв різаним ударом зумів забити у порожні ворота – 3:0 і за великим рахунком все стало ясно. До речі, володар Кубка УЄФА 2008 року провів чи не кращий свій матч за «драконів». На останній хвилині Якунін з дабл-пенальті пробив повз ворота, а потім Свірідов з меж штрафного результативно замкнув передачу партнера. Емоції у матчі зашкалювалиі і за 3,6 секунди до кінця гри Сергій Гупаленко навіть штовхнув арбітра за що й отримав червону картку. Як бачимо, рекорд львівської «Енергії» Станіслава Гончаренка за набраними очками таки встояв.