ХІТ

Футзал EKSTRA-LIGA

Екстра-Ліга. Локомотив та ХІТ розійшлися миром, поразка Енергії (Відео)

20/2/2017 , 12:49

У вітчизняній Екстра-лізі відбувся 16 тур, результати якого багато в чому вплинули на подальші турнірні перспективи команд, які претендують на зону плей-офф.

Перш за все, якщо ми кажемо про перспективи щодо плей-офф, то ми маємо на увазі заочну боротьбу «ЛТК/ІнБев/НПУ» та «Кардинала» за восьму «прохідну» сходинку. У «телефоністів» залишались надії на плей-офф за двох умов: власної перемоги над «Титан-Зорею» та поразки «кардиналів» у Хмельницькому. Другий пункт був виконаний, а от перший… Гості зробили ставку на гру в обороні, аби не дати можливості «титанам» забити у ворота Михайла Соколовського. З цим завданням гравці об’єднаної команди впоралися на «відмінно». А от з атакою у підопічних Андрія Голякевича не вийшло. Один лише Цапов міг кілька разів забивати у ворота покровців, але не зміг цього зробити. В результаті – нульова нічия, яка залишає «телефоністам» деякі шанси на «постсезонку».

«Титан-Зоря» (Покровське) – «ЛТК/ІнБев/НПУ» (Луганськ/Житомир/Київ) – 0:0
Попередження: Кожемяка (8), Пічкуров (20) – Войток (33)

Здавалося, що у поєдинку «Сокіл» – «Кардинал-Рівне» все проти господарів. Це і порожні трибуни, і відсутність дискваліфікованого Педяша, і швидкий пропущений м’яч. Це, звісно, було на руку «Кардиналу», який мав усі шанси для того, щоб розвинути свій успіх і передати «привіт» «ЛТК/ІнБев/НПУ». Однак, у другому таймі щось пішло не так. Спочатку Богдан Коучек забив такий же швидкий гол після поновлення гри. А вже у середині другого тайму своє вагоме слово сказав капітан «Сокола» Руслан Шеремета. Як виявилося, саме його «автограф» у воротах «Кардинала» став переможним. Більше того – він подарував надію «ЛТК/ІнБев/НПУ» на подальше продовження боротьби.

«Сокіл» (Хмельницький) – «Кардинал-Рівне» (Рівне) – 2:1
Голи: Кручек (23), Шеремета (30) – Лазикін (2)
Попередження: Подлюк (28), Лисенко (38) – Басич (20), Лазикін (33), Мануйленко (39)

Після гучних перемог над «Локомотивом» та «Ураганом», львівська «Енергія» теоретично мала би продовжити переможну ходу в матчі проти «Продексіму» і довести, що чемпіони України, на відміну від першого кола, вже краще грають саме проти топ-команд. І галичани зробили перший крок до цього, коли на 12-й хвилині Михайло Грицина відкрив рахунок. Але це тільки розізлило херсонців, які влаштували підопічним Валерія Легчанова справжнє пекло. Взагалі можна сказати, що це був не день «Енергії». По-перше – «зелено-білі» розгромно програли. По-друге – втратили Радевича, який отримав дві жовті картки. Тому, львів’янам тепер доведеться провести серйозну роботу над помилками, але у той же час їм треба робити це якомога швидше, оскільки попереду – кубкове протистояння з «ХІТом».

«Продексім» (Херсон) – «Енергія» (Львів) – 6:2
Голи: Скорий (15, 26), Бессалов (17, 24), Кісельов (36), Ципун (39) – Мих. Грицина (12), Кордоба (35)
Попередження: Калуков (31) – Радевич (12), Кордоба (14), Танський (24)
Вилучення: Радевич (26 – повторне попередження)

«Ураган» провів свій перший матч під керівництвом Максима Павленка. І він не був легким. По ходу першого тайму «дракони» сенсаційно програвали «Юні-Ламану» з рахунком 1:2. Однак, гості згодом змогли схилити шальки терезів на свою користь завдяки голам Андрія Цілика та Романа Кіндратіва. Проте, цей «камбек» не зламав чорноморців, які продовжували чинити гідний опір протягом усієї гри. Більше того – їм вдалося скоротити рахунок до мінімального (3:4), і якби підопічні Сергія Бутенка мали трохи більше фарту, то могли би і зрівняти рахунок. Однак, фарт був на боці «Урагану», який на 34-й хвилині зробив рахунок 5:3 (відзначився Петро Шотурма) і зміг довести гру до переможного кінця.

«Юні-Ламан» (Чорноморськ) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 3:5
Голи: Лоскутов (2), Коптєв (8), Солодов (29) – Корсун (3), Цілик (14, 28), Кіндратів (14), Шотурма (34)
Попередження: Р. Циня (13), Солодов (34) – Цілик (11), Шотурма (20)

Київський «ХІТ», як відомо, має свої рахунки з харківським «Локомотивом». Підопічні Олега Лук’яненка не забули, що саме харків’янам вони поступилися у фіналі Кубку України минулого року, який проходив саме у Харкові. Гості першими забили на 4-й хвилині, коли Ігор Борсук втілив у гол передачу від Сергія Журби. Однак, за кілька миттєвостей вже сам Журба проявив себе зі знаком «мінус» – на його рахунок був записаний автогол. У подальшому обидві команди – і «Локомотив», і «ХІТ» – мали можливості для того, щоб вийти вперед. Більше це стосується «ХІТа», який по ходу першого тайму мав дві нагоди реалізувати даблпенальті, але ані Олександр Колесніков, ані все той же Журба не змогли переграти Юрія Савенка. Ці похибки з 10-метрової позначки відгукнулися у другому таймі, а конкретно – на 35-й хвилині, коли Ярослав Лебідь, який наразі перебуває у дуже хорошій формі, зміг залишити свій «автограф» у воротах Владислава Лисенка. Після цього кияни перейшли на гру з п’ятим польовим, але довгий час вони не могли реалізувати штучну більшість. Одна, їм це все-таки вдалося за 3,2 секунди до фінальної сирени, коли Олександр Корнійчук пробив по воротах Дмитра Литвиненка, і капітан «Локомотива» не впорався з цим ударом. Ось так «ХІТ» здобув третю нічию поспіль, а заодно він не дав можливості «Локомотиву» стати першої командою, яка перемогла «ХІТ» у цьому сезоні.

«Локомотив» (Харків) – «ХІТ» (Київ) – 2:2

Голи: Журба (4 – автогол), Лебідь (35) – І. Борсук (4), Корнійчук (40)
Попередження: Білоцерківець (29) – А. Борсук (15), Чепорнюк (38)
На 16-й хвилині Колесніков («ХІТ») не реалізував 10-метровий.
На 20-й хвилині Журба («ХІТ») не реалізував 10-метровий.