Футзал futsal wc-2016

Футзал ЧС-2016. Бразилія складає повноваження чемпіона світу (Відео)

Spy-Football.com

22/9/2016 , 13:04

Цієї ночі відбулись чергові матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу, який триває у Колумбії. Серед трьох зіграних поєдинків один змусив на себе звернути увагу більше за все. Це поєдинок між збірними Бразилії та Ірану, в якому сталася сенсація. З цього і почнемо.

Після того, як Бразилія повела у рахунку 2:0 (два голи на рахунку Фалькао), здавалося, що «пентакампеони» і надалі будуть контролювати гру. І вони зовсім не звернули уваги на те, що Іран завдяки Тайєбі один гол відквитав. Як виявилось пізніше – це був перший «дзвіночок» від чемпіонів Азії. Але коли у другому таймі Дієгіньйо знову зробив фору бразильців у два м’ячі, то все наче було знову за планом Фалькао та компанії. Однак, кінцівка зустрічі залишилася за Іраном, якому вже нічого було втрачати. І вдача посміхнулася іранцям – вони змогли зрівняти рахунок та перевели гру в додатковий час! Характер допоміг іранцям і у другій додатковій 5-хвилинці, коли Фалькао зробив рахунок 4:3 на користь збірної Бразилії. Але через 18 секунд Кешаварз знову зробив рахунок, і гра перейшла до серії пенальті. А там все вирішив промах Арі. Ця похибка стала для бразильців фатальною: Іран пройшов у чвертьфінал, а Бразилія попрощалася зі своїм званням чемпіона світу.

Бразилія – Іран – 4:4 (по пенальті – 2:3)
Голи:
 Фалькао (9, 13, 48), Дієгіньйо (29) – Тайєбі (14), Каземі (31), Зассан-заде (37), Кешаварз (48)
Серія пенальті: Родріго – 1:0; Хассан-заде – 1:1; Арі – 1:1; Сангсефіді – 1:2; Фалькао – 2:2; Ісмаельпур – 2:3.
Попередження: Родріго (8), Рафаель Рато (34) – Тайєбі (23), Таваколі (36)

Коли збірні Іспанії та Казахстану обмінялися швидкими голами, то можна було передбачити, що і надалі у цьому матчі буде безкомпромісна боротьба, яка, можливо, перейде у додатковий час. Але долю цього поєдинку вирішив другий тайм, у якому «Червона фурія» показала свій високий клас. Рахунок 5:2 – явне тому підтвердження. Але є у цій перемозі іспанської збірної два мінуси. Перший – нереалізований Рівільйосом дабл-пенальті наприкінці матчу. Другий – вилучення Серхіо Лосано, який тепер пропустить матч з Росією.

Іспанія – Казахстан – 5:2
Голи:
 Серхіо Лосано (3), Бебе (23), Нургожин (32 – автогол), Рауль Кампос (39), Мігелін (40) – Єссенаманов (5), Нургожин (31)
Попередження: Серхіо Лосано (16) – Кнауб (8), Сулейменов (16), Дуглас (24), Пенгрін (29)
Вилучення: Серхіо Лосано (38)
На 38-й хвилині Рівільйос (Іспанія) не реалізував 10-метровий.

Збірна Португалії прогнозовано обіграла Коста-Рику. Хоча поки рахунок був мінімальним – 1:0 – у повітрі ще був присмак інтриги: а раптом костариканцям вдасться зрівняти рахунок? Але все стало ясно у другому таймі, на протязі якого португальці довели свою перевагу в класі. І тепер Рікардіньйо та компанія будуть готуватись до побачення з переможцем пари Таїланд – Азербайджан.

Португалія – Коста-Рика – 4:0
Голи:
 Рікардіньйо (5, 22), Андре (26), Тьяго Бріту (27)
Попередження: Джо (36)

У ніч з 22 на 23 вересня будуть зіграні останні три матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу. До одного з них буде прикута наша особлива увага. Безумовно, мова йде про матч між збірними України та Аргентини. Але про нього ми поговоримо окремо.

Аргентина – УКРАЇНА
Колумбія. Букараманга. «Колізео Бісентенаріо» – 01.30

Збірна Таїланду зарекомендувала себе на цьому «мундіалі» як непоступлива команда, яка може зіпсувати нерви будь-якій команді, навіть фаворитам. Згадайте, як нелегко було збірній Росії грати з Таїландом, і все буде ясно. Тепер на тайців очікує зустріч зі збірною Азербайджану. В принципі, це – команда, з якою Вонгкаео, Туанкланг та інші можуть поборотись. Але ж і азербайджанська збірна – досвідчений колектив, який вже має авторитет як у європейському, так і у світовому футзалі. Тому, очевидно, що саме збірна Азербайджану буде фаворитом у цій парі. Але, як показують останні події, статус фаворита не завжди допомагає перемогти.

Таїланд – Азербайджан
Колумбія. Меделін. «Колізео Іван де Бодеут» – 01.30

У матчі між збірними Італії та Єгипту визначиться суперник переможця пари Аргентина – Україна. Звісно, ми будемо тримати кулаки за українську збірну, тому сподіваємось, що підопічні Олександра Крсенка пройдуть далі та зустрінуться з кимось із цієї пари. Але з ким? В принципі, Італія вище класом за Єгипет. Це – аксіома. До того ж, від єгипетської команди на цьому «мундіалі» очікували більшого. Тепер у «фараонів» немає права на помилку. Тут є два шляхи: або єгиптяни розберуться у своїх помилках та зможуть створити сенсацію, або покинуть цей чемпіонат.