Україна

Футзал чс-2016

Збірна України громить Словаччину за путівку на Мундіаль (Відео)

23/3/2016 , 10:30

Збірна України з футзалу впевненно розбила Словаччину в першому стиковому матчі Чемпіонату Світу-2016 з рахунком 6:0 і тепер з гарним настроєм буде готуватися до матчу-відповіді, який відбудеться в Одесі 12 квітня!

Вже в першому таймі звітньої зустрічі наші хлопці зробили хороший гандикап у два голи. На п’ятнадцятій хвилині спрацювала львівська зв’язка – Сергій Коваль відпасував на Михайло Грицину, який відкрив рахунок у матчі. А за дві хвилини Ігор Борсук перехопив м’яч і віддав передачу на Віталія Кисельова, який подвоїв результат.

На початку другої половини Михайло Грицина здійснив потужний сольний прохід по лівому флангу й розстріляв ворота господарів – 3:0! За п’ять хвилин Петро Шотурма обікрав словака й видав чудовий пас на Ігоря Борсука – капітан столичного клубу “ХІТ” забив дебютний гол у своєму першому матчі за збірну України з футзалу!

Словаки після цього замінили воротаря на п’ятого польового гравця, щоб якось врятувати ситуацію. Але наша команда скористалася цим на всі сто – спочатку Сергій Журба зі своєї половини майданчику відправив м’яч у порожні ворота наших суперників; а на 33-ій хвилині Михайло Грицина оформив хет-трик і встановив остаточний рахунок у матчі – 6:0 на користь збірної України!

Матч-відповідь Україна – Словаччина відбудеться 12 квітня о 19:00 в Одесі. І збірній України залишилось зробити останній крок, щоб поїхати у вересні цього року на Чемпіонат Світу з футзалу в Колумбію. Для цього нашим хлопцям потрібно вдруге підтвердити свій клас перед очима рідних вболівальників!

Словаччина  0:6 (0:2) Україна
Словаччина: Мілан Герко – Антон Бруновскі, Владімір Папайчик, Душан Рафай, Марек Паштрнак, Маріан Гудек, Мартін Доша, Мартін Смержичка, Матіуш Кійовски, Петер Козар, Петер Сербін, Томаш Драховскі, Юрай Вішвадер

Україна: Євген Іваняк (Дмитро Литвиненко, 21, Кирило Ципун, 36) – Дмитро Сорокін, Сергій Журба, Денис Овсянніков, Дмитро Бондар, Богдан Новак, Віталий Кисельов, Ігор Борсук, Михайло Грицина, Петро Шотурма, Сергій Коваль, Олександр Сорокін

Голи: М.Грицина,15,23,33; В.Кисельов,17; І.Борсук,28; С.Журба,29