Україна

Футзал futsal wc-2016

Футзал ЧС-2016. Україна у 1/8 фіналу поступається Аргентині (Відео)

23/9/2016 , 9:58

У першому таймі поєдинку між Аргентиною та Україною точилася боротьба за ініціативу. На початку гри вона була в руках аргентинців, які, вочевидь, робили ставку на швидкий м’яч. Але українські футзалісти скоро змогли перевести гру на половину майданчика “небесно-блакитних”. Більше того – у підопічних Олександра Косенка були дуже перспективні моменти для взяття воріт Сормієнто. Чого вартий епізод, який мав Олександр Сорокін – м’яч після його удару з перспективної позиції потрапив у штангу. Окрім нього, гарні можливості для того, щоб забити у ворота збірної Аргентини мали Михайло Грицина, Євген Валенко, Дмитро Сорокін. Довелося протягом першого тайму вступити у гру і Євгенові Іваняку – голкіпер та капітан збірної України кілька раз надійно зіграв на “останньому рубежі”. Тому, перша 20-хвилинка закінчилася з нетиповим для футзалу рахунком – 0:0.

Більша частина другої половини матчу пройшов під диктовку аргентинців, які мали кілька непоганих шансів для взяття воріт Іваняка. Могли відзначитись Таборда, Борутто і Куццоліно. Але Іваняк був на висоті. Найнебезпечніший момент у збірної Аргентини був на 32-й хвилині, коли Борутто якимось дивом не зміг влучити у порожні ворота після небезпечної контратаки. Що стосується збірної України, то вона здебільшого у другій 20-хвилинці переважно захищалась, але іноді все-таки мала деякі нагоди біля воріт Сормієнто, якими, на жаль, не скористалась. Тому, за підсумками двадцяти хвилин була зафіксована нічия, і матч перейшов у додатковий час.

Протягом овертайма збірна Аргентини володіла більшою ініціативою, але з усіма спробами південноамериканців давав ладу Іваняк. Але все вирішив необов’язковий шостий фол на 49-й хвилині. Куццоліно реалізував 10-метровий. Українці одразу перейшли на гру з п’ятим, однак перевести гру в серію пенальті їм не вдалося. Таким чином, збірна України вибуває на стадії 1/8 фіналу.

Аргентина – Україна – 1:0
Гол: Куццоліно (49 – з 10-метрового)
Аргентина: Сормієнто – Стаццоне, Вільхельм, Борутто, Куццоліно – Базіле, К. Вапоракі, А. Вапоракі, Таборда – Алан Бранді
Україна: Іваняк – Білоцерківець, Журба, Д. Сорокін, Бондар – Мих. Грицина, Мик. Грицина, Валенко, Коваль – О. Сорокін
Попередження: Борутто (33), А. Вапоракі (46) – Д. Сорокін (26)
Удари: 73 – 48
Удари в ствір: 22 – 11
Удари мимо: 28 – 17