Енергія

Футзал Кубок України

Кубок України. Ураган перемагає Енергію та інші матчі 1/8 фіналу (Відео)

24/1/2017 , 10:29

З 20 по 22 січня були зіграні перші матчі 1/8 фіналу Кубку України з футзалу. Пропонуємо Вашій увазі результати та огляди усіх вісьмох поєдинків.

Футзалісти «ЛТК/ІнБев/НПУ» почали поєдинок дуже вдало – вже на 4-й хвилині Денис Зеленкевич відкрив рахунок. Але довго порадіти «телефоністам» не судилося. За кілька миттєвостей Дмитро Мартинюк зрівняв цифри на табло спорткомплексу НПУ ім.. Драгоманова, що було на руку «Соколу», якщо враховувати гол на виїзді. А далі Мартинюк зміг двічі проявити себе у роли асистента – з його пасів забили Артур Подлюк та Владислав Щербань, і в результаті на перерву команди пішли за рахунку 3:1 на користь «Сокола».

А у другому таймі футзалісти «ЛТК/ІнБев/НПУ» намагались виправити становище, що було логічно. Однак, гол Олександра Педяша перекреслив усі сподівання господарів майданчику – 1:4. Таким рахунок і залишився до кінця матчу, і тепер перед матчем-відповіддю «Сокіл» матиме перевагу над «ЛТК/ІнБев/НПУ».

«ЛТК/ІнБев/НПУ» (Луганськ/Житомир/Київ) – «Сокіл» (Хмельницький) – 1:4
Голи:
 Зеленкевич (4) – Мартинюк (5), Подлюк (10), Щербань (20), Педяш (31)
Попередження: Мороховець (32) – Щербань (27)

У Одесі місцевий «МКВ» намагався чинити опір грізному харківському «Локомотиву». І варто зазначити, що у підопічних Романа Смирнова це виходило. Вони не знітилися, коли пропустили швидкий гол від Миколи Білоцерківця. Однак, все-таки клас «залізничників» у другому таймі дався взнаки. Незважаючи на всі намагання одеситів, вони все-таки були змушені були капітулювати у цій зустрічі – 1:4 на користь «Локо», який, таким чином, вдало почав захист титулу чинного володаря Кубку України.

«МКВ» (Одеса) – «Локомотив» (Харків) – 1:4
Голи:
 Кочевенко (28) – Білоцерківець (3, 26), Свірідов (31), Літвінов (37)
Попередження: Бральчук (9)

Дехто з українських футзальних журналістів сказав, що результат матчу між «Юні-Ламаном» та «Епіентро К3» – це сенсація. З одного боку – це, звичайно так, тому що команда Першої ліги переграла представника Екстра-ліги (нехай і у першому кубковому протистоянні). Але з другого боку – якщо судити логічно, то досвідчені та більш майстерні «будівельники» були фаворитами у цьому матчі. І цей статус підопічні Олега Шайтанова змогли обґрунтувати перемогою. Хоча далась вона їм нелегко. Як і передбачалося, «Юні-Ламан» дав бій киянам. Більше того – можна сміливо припустити, що домашня нічия 2:2 їх певною мірою теж влаштовувала. Але все зіпсували останні хвилини. Спочатку фактично антигероєм матчу став Олександр Гірка, який відзначився авто голом і незабитим дабл-пенальті. А вже потім Костянтин Демиденко показав майстер клас з реалізації 10-метрових, чим і приніс перемогу «к3».

«Юні-Ламан» (Чорноморськ) – «Епіцентр К3» (Київ) – 2:4
Голи:
 Р. Циня (16), Лоскутов (21) – Сандецький (11), Заворотний (27), Гірка (38 – автогол), Демиденко (40 – з 10-метрового)
Попередження: Чумак (24), Р. Циня (40) – Жук (32), Шуст (32)
На 38-й хвилині Гірка («Юні-Ламан») не реалізував 10-метровий.

Давно «СумДУ» не доводилось грати проти команд Екстра-ліги. І ось тепер підопічні Сергія Песоцького поїхали у Рівне, щоб зіграти з місцевими «кардиналами». Якщо брати нинішню форму рівнян, то «СумДУ» теоретично міг поборотися з ними. Але не треба забувати, що підопічні Сергія Піддубного грали вдома. І вже по перших хвилинах було видно, що рівняни налаштовані виграти перший матч. Однак, згодом гостям вдалося вирівняти гру, але пропущений гол від Лазикіна явно порушив плани підопічних Сергія Песоцького. Сумчани з таким перебігом подій не збирались миритись, тому протягом першого тайму створили кілька нагод біля воріт Дурбана. Однак, голкіпер рівненської команди не пропускав. А у другому таймі господарі майданчику створили справжній холодний душ для «СумДУ» – станом на 33-тю хвилину рахунок був вже 3:0 на користь підопічних Сергія Піддубного. Через кілька хвилин гол Дмитра Ігумнова подарував гостям надію, але наприкінці матчу Артем Фаренюк відновив фору своєї команди у три м’ячі, яка дає рівнянам непогані шанси перед матчем-відповіддю в Сумах.

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «СумДУ» (Суми) – 4:1
Голи:
 Лазикін (13), Фаренюк (27, 40), Басич (33) – Ігумнов (36 – з 10-метрового)
Попередження: Лазикін (17), Басич (30) – Ігумнов (34)

Поєдинок між «ХІТом» та «Продексімом» був найзахоплюючим серед усіх, які були зіграні в цей ігровий день. Сім жовтих карток, нереалізовані дабл-пенальті та пенальті та розв’язка на останніх хвилинах зустрічі. Глядачі, які прийшли на трибуни спорткомплексу ЦСКА, точно не пожалкували, що прийшли на футзал. Тим більше, місцева команда (тобто, «ХІТ») перемогла. Для підопічних Олега Лук’яненка все починалось непогано. Вже після першого тайму вони вели 2:0 завдяки дублю Олександра Школьного. А могли вести і 3:0, якби Журба забив «десятку». Тим не менш, у другій половині зустрічі «Продексім» проявив характер і зміг зрівняти рахунок. Однак, підопічні Ігоря Москвичова втралили концентрацію на останніх хвилинах зустрічі, за що і поплатились: Ігор Борсук та Олександр Корнійчук своїми голами допомогли «ХІТу» здобути чергову перемогу в цьому сезоні. Цього разу – кубкову.

«ХІТ» (Київ) – «Продексім» (Херсон) – 4:2
Голи:
 Школьний (12, 20), І. Борсук (39), Корнійчук (40) – Бессалов (32), Волянюк (36)
Попередження: Школьний (6), Журба (8), Корнійчук (20), Лисенко (24), Чепорнюк (25) – Ципун (12), Волянюк (33), В’яч. Чуднов (34)
На 15-й хвилині Журба («ХІТ») не реалізував 10-метровий.
На 34-й хвилині Чепорнюк («ХІТ») не реалізував 6-метровий.

Останній з суботніх кубкових матчів відбувався у Покровському. Господарі, на правах фаворитів, вже по ходу першого тайму забезпечили собі більш-менш комфортну перевагу. Однак, на початку другої половини зустрічі франківці змусили капітулювати Андрія Мельника і внесли інтригу в матч. І ця інтрига була присутня в поєдинку майже до останніх хвилин. Спочатку на 35-й хвилині Валерій Грицовець зробив рахунок 3:1 на користь «Титан-Зорі», а через кілька хвилин Олег Веприк змарнував чудову нагоду скоротити рахунок до мінімуму, не реалізувавши дабл-пенальті. Тому, тепер «титани» поїдуть до Івано-Франківська з бажанням закріпити свою перевагу за підсумками двох матчів, а «Віза-Вторма» сподіватиметься на рідні стіни.

«Титан-Зоря» (Покровське) – «Віза-Вторма» (Івано-Франківськ) – 3:1
Голи:
 Доманський (1), Кожемяка (9), Грицовець (35) – Кушецький (21)
Попередження: Грицовець (12), Ященко (32), Кожемяка (37) – Кушецький (17)
На 37-й хвилині Веприк («Віза-Вторма») не реалізував 10-метровий.

«Урагану» допоміг швидкий гол Ігоря Корсуна, який був наслідком того, що підопічні Івана Скіцка спробували одразу диктувати свої умови гри «Енергії». Звісно, забитий м’яч додав позитивних емоцій «ураганівцям», однак у той же час вони у кількох моментах ледь не пропустили. Але в цих небезпечних епізодах на висоті був Віталій Біров. Гол Андрія Сімки, після якого рахунок став 2:0 на користь «Урагану», мав би трохи заспокоїти івано-франківських вболівальників. Але ті, мабуть, хотіли більшого – щоб їх улюбленці повторили той розгром, який вчинили «дракони» у домашній грі проти «Енергії» у рамках чемпіонату. Можливо, якби «Ураган» забив третій м’яч у ворота Андрія Пітулі, то тоді господарі майданчику дійсно заграли би трохи спокійніше. Але замість цього вони не змогли реалізувати два фактичних виходи 2 в 0, і це, певною мірою, надало сил «Енергії». А на 32-й хвилині Танський відквитав один м’яч. Це додало інтриги протистоянню, але, назважаючи на зусилля обох команд, рахунок на табло манежу Коледжу фізвиховання залишився незмінним. Тому, хоч «Ураган» і переміг з мінімальним рахунком 2:1, але стає очевидним, що все вирішиться у Львові.

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Енергія» (Львів) – 2:1
Голи:
 Корсун (2), Сімка (17) – Танський (32)
Попередження: Горбатий (19) – Федюк (16)

Дуже непередбачуваним за своїм сценарієм вийшов перший матч між одеським «Епіцентром К Авангард» та дніпровським «Катеринославхлібом». Одесити першими відкрили рахунок, а по ходу гри і взагалі вигравали 4:1. Але раптом «Катеринослав» майже звів усю перевагу господарів майданчику нанівець. А все тому, що Сергій Рідний протягом дуже короткого проміжку часу зміг майже самотужки скоротити відставання до мінімуму. Цей порив Рідного та «Катеринославхліба» зміг зупинити Віктор Федосюк, який зробив рахунок 5:3. Однак, гості не думали складати зброю, і скоро їм вдалося знову скоротити відрив до одного м’яча. Але більше дніпровцям зробити не вдалося. І їх щастя, що на останній хвилині зустрічі Євген Свірідов не забив 10-метровий. Тому, у дніпровців перед домашнім матчем-відповіддю ще залишаються непогані шанси на вихід до чвертьфіналу.

«Епіцентр К Авангард» (Одеса) – «Катеринославхліб» (Дніпро) – 5:4